Mexická ilustrátorka Idalia Candelas má tisícky fanúšikov po celom svete. Jej ilustrácie často ukazujú ženy, ktoré žijú osamote, ale netrpia. Sama umelkyňa tvrdí, že sa snaží ženám pomôcť, aby netrpeli, neupadali do depresií, či neplakali kvôli samote. Práve naopak, snaží sa im ukázať, aby sa naučili vážiť si spoločnosť seba samej. :) 

Idalia Candelas vo svojich ilustráciach zobrazuje, že samota ženám dovoľuje behať po byte nahá či vylihovať v posteli v akejkoľvek polohe a akokoľvek dlho. V tomto období sa rovnako môžete venovať svojmu hobby viac, než kedykoľvek predtým a taktiež ukazuje, že samota dovoľuje ženám nájsť si čas pre seba, kľudne rozmýšľať, či dopriať si ničím nerušenú kávu. :)

Idalia Candelas ilustrácie Idalia Candelas ilustrácie Idalia Candelas ilustrácie Idalia Candelas ilustrácie Idalia Candelas ilustrácie Idalia Candelas ilustrácie Idalia Candelas ilustrácie Idalia Candelas ilustrácie

Foto: Boredpanda.com, Demilked.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)