Váš posledný vzťah skončil už ani neviete kedy (vlastne viete to celkom presne, ale chcete na to zabudnúť) a vy ste už pomaly zabudli, aké je to mať priateľa? Zdá sa vám, že to trvá už nejak príliš dlho a je opäť čas začať hľadať toho pravého, no pritom sa vám do toho vôbec, ale vôbec nechce? Potom si už asi uvedomujete, že sa na večierkoch dlho objavujete sama a pociťujete potrebu chodiť medzi priateľov opäť vo dvojici.

 

8 príznakov, že to trvá už naozaj príliš dlho

1. Už ani vaša mama sa vás nepýta, či ste si našli niekoho nového.

Príbuzní túto tému už dávno vzdali a občas sa dokonca snažia trápnymi poznámkami o výhodách single života ukázať, ako s vami súcitia. Dokonca ani vaša teta Klára s piatimi mačkami nejaví záujem o váš milostný život, pretože jej je jasné, že jednoducho nemáte čo povedať.

2. Aj Facebook už vie, že ste slobodná!

Je to zjavné z reklám, ktoré sa vám zobrazujú, či už ide o rôzne zoznamovacie portály, dovolenky pre jedného, čokoládové zmrzliny alebo malé balenia pizze..

3. Prispôsobili ste si stravovacie návyky.

Počúvate reklamy a kupujete menšie balenia polotovarov, ktoré zvyknete jesť sama pred telkou.

4. A navyše ste si všimli, že by vám nezaškodilo opäť trošku cvičiť!

5. Vo vašom živote v poslednej dobe neexistujú už ani pokusy o zoznámenie sa.

Dokonca ani vaši priatelia sa už o nič podobné nepokúšajú. Na jednej strane majú celkom dobrý prehľad o všetkých vašich skrachovaných vzťahoch, na druhej strane ich už nebaví počúvať vaše výhovorky, prečo to tentokrát nevyšlo.

6. Zvažujete ,,adopciu”!

Vaša najlepšia priateľka sa o týždeň vydáva a vy rozmýšľate, že by ste si tiež mohli aspoň adoptovať zvieratko. Zároveň sa vám do hlavy vkráda myšlienka dať sa dokopy so susedom, ktorý nie je nijako zvlášť príťažlivý ani vtipný, ale je aspoň milý. Stačí to?

7. Vaša spodná bielizeň – Čo to je?

Už niekoľko mesiacov neriešite, že vám neladí spodný a vrchný diel, pokojne skombinujete krajkovú béžovú podprsenku s modrými nohavičkami alebo krajku odložíte celkom bokom… No a čo!

8. Stávate sa zatrpknutou!

Dávate prednosť futuristickým filmom, romantika sa vám zdá pritiahnutá za vlasy a väčšinou pekne trápna. Na nového priateľa svojej poslednej, doteraz ešte slobodnej priateľky sa pozeráte skepticky. Radšej ako na rande idete k tete Kláre, pretože na nudné rozhovory so starými mládencami nemáte náladu.

…našli ste sa? Nevadí. Príbehy tety Kláry sú smiešne, ružová v jej kuchyni je veselá, koláče chutné a vy sa aspoň naučíte pre svojho budúceho vyvoleného piecť :-)

Zdroj: fem.com | Foto: pixabay.com/sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.