Po viac ako troch mesiacoch plných radosti, smútku a nepochybne drámy sme sa v piatok dozvedeli meno víťaza dvanástej série reality šou Farma. 75 tisíc eur skončilo v rukách krásnej Žilinčanky Xénie Gregušovej, tá už sčasti vie, na aké strany sa peniažky rozkotúľajú.

Z rozprávkovej výhry 75 tisíc eur sa po vyrovnanom boji s tromi silnými hráčmi napokon tešila Xénia Gregušová, ktorá zároveň získala aj najväčšiu podporu od divákov, posielajúcich finálovej zostave smsky. Kráska zo Žliny si za svoju makanie a priateľský prístup ku všetkým vo Farme 12 finančnú čiastku určite zaslúžila a o tom, že má naozaj dobré srdce, svedčí i to, že si peniaze nenechá iba pre seba.

Nakoľko sa bývalá Misska venuje tancu, časť z nemalej odmeny by v budúcnosti rada investovala do splnenia si svojho sna, a teda otvorenia vlastného tanečného štúdia. Ako sa však vyjadrila v Teleráne, konkrétne plány zatiaľ ešte nemá. ,,Ešte neviem tak úplne, samozrejme, že celá tá čiastka neostane iba mne,“ prezradila plavovláska, čím dala najavo, že naprázdno neobídu ani jej porazaní partťáci Henrich Kuľko a Lukáš Stanislav. Tí vo Farme X-tra taktiež naznačili, že podľa dohody by mali nejaké financie poputovať aj do ich rúk.

,,Tak hej, akože sme happy všetci. Tak by som povedal,“ Heňo stručne, no zato jasne odpovedal na otázku moderátora Martina Šmahela, ktorého zaujímalo, či sa trojica vopred nedohodla na prerozdelení výhry. ,,Ako, išli sme tam s dobrou náladou všetci,” následne doplnil vynovený fešák zo Spišského Štiavnika.

,,Myslím si, že to možno trošku aj ukázalo to naše priateľstvo. Nás troch. Že sú tam podľa mňa úprimné veci a ja som veľmi rád za to, že je to tak, lebo ukázalo sa, že fakt sme si vytvorili dobrý vzťah všetci traja, sme dosť dlho spolu žili na tej Farme a skrz toho si myslím, že to dopadlo celé tak, pokračoval Luky, Xéniin farmársky manžel. Tému rozdelenia výhry napokon zaklincoval Martin, ktorý vtipne poznamenal, aby chlapci nekričali hop, kým neprídu peniaze.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, TV Markíza/Teleráno