Hoci si pri pohľade na staršie páriky akékoľvek intímne spolužitie väčšinou nedokážeme ani len predstaviť, nie všetky páry považujú vysoký vek za prekážku. Jedna z hlavných hviezd nezabudnuteľného sitcomu Krok za krokom je aj na dôchodku veľmi činorodá a spoločne s 83-ročným manželom si užívajú divoké noci ako za mlada. V čom tkvie ich tajomstvo neutíchajúcej túžby?

Herečka Suzanne Somers sa preslávila najmä ako mama Carol z obľúbeného seriálu Krok za krokom, ktorý sa dlhodobo tešil obrovskej priazni. Dnes má plavovláska krásnych 73 rokov, no aktivitami pripomína skôr pojašenú teenagerku.

Suzanne Somers manžel

Po tom, ako niekdajšia hollywoodska hviezda nedávno šokovala pikantnými fotkami, kedy bez okolkov vystavila na obdiv nahé telo, rozhovorila sa o intímnom živote s o desať rokov starším partnerom. Blondínka prekvapila priznaním, že dvojica napriek úctyhodnému veku, akého sa niektorí jedinci ani nedožijú, udržuje silné puto znásobené častým pohlavným aktom.

V posteli šantia ako dvadsiatnici

Suzanne a jej vyvolený sa oddávajú vzájomnej blízkosti až dvakrát denne a nie je to žiadna náhoda. V pozadí tajuplných chúťok a energie stojí úradne schválený stimulant PT-141, ktorý si dvojica necháva podávať injekčne. Látka aktivuje určitú časť v mozgu, ktorá presvedčí telo, že okamžite potrebuje zblíženie s opačným pohlavím.

Seriálová Carol zároveň užíva rastlinné prípravky obsahujúce fytoestrogény, ktoré zväčša pomáhajú ženám prekonať obdobie menopauzy. Vďaka prírodným pomocníkom a zázračným injekciám sa bývalá televízna stálica udržuje v skvelej forme a pre muža je stále tou dravou šelmou, do akej sa kedysi bezhlavo zamiloval.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Suzzane Somers manžel

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram/Suzannesomers