Hovorí sa, že láska kvitne v každom veku. Niektorí toto tvrdenie odsudzujú, iní s ním naplno súhlasia, pretože takú lásku zažili tiež. S protichodnými názormi sa stretávame aj v prípade, ak je medzi dvoma ľuďmi vo vzťahu veľký vekový rozdiel. Niekomu to príde zvrátené, bláznivé, no ide o čoraz bežnejšiu záležitosť.

Lásku, ktorá zmenila jej život, zažila aj Almeda Errellová, ktorá má 71 rokov. Po smrti svojho manžela už ani nedúfala, že sa ešte niekedy zamiluje, no osud sa s ňou poriadne pohral. Svoju osudovú lásku stretla na veľmi bizarnom mieste – na pohrebe svojho syna! Tam ju očami prepaľoval len 17-ročný sympatický mladík, do ktorého sa ihneď na prvý pohľad zamilovala a vedela, že je to ten pravý. Gary Hardwick to cítil úplne rovnako. Už od detstva mal slabosť na staršie ženy, zamiloval sa dokonca do svojej učiteľky a mal vzťah aj so 77-ročnou ženou!

2

Len dva týždne po ich prvom rande ju Gary požiadal o ruku a do týždňa mali svadbu. Ich okolie a príbuzní neboli s neštandardným vzťahom veľmi stotožnení, ale časom si uvedomili, že sa naozaj ľúbia a dopriali im to. Svadobná noc novomanželov vraj dopadla na výbornú. Pre Garyho to bolo po prvýkrát, no priznal, že prekonala všetky jeho očakávania. Almeda zas priznala, že išlo o najlepšie milovanie, aké kedy v živote zažila.

1

Zamilovaná dvojica momentálne žije v spoločnej domácnosti s jej vnukom, ktorý je o tri roky starší ako Gary, jeho nový ,,dedko”! Reakcie okolia si nevšímajú, cítia sa spolu výborne, ľúbia sa a to je hlavné.

Foto: Facebook/Gary Hardwick

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.