Každá žena chce byť pre muža príťažlivá. Ale vedeli ste, že muži nepozerajú len na váš zadok a prsia? Dôraz kladú aj na také časti teľa, ktoré by vám ani nenapadli!

 

Kľúčne kosti

Aj keď sa vám to môže zdať čudné, kľúčne kosti sú pre mužov se*i. Všimnú si ich možno viac ako vaše prsia. Ak vám teda kľúčne kosti ,,trčia z hrude“, nič si z toho nerobte – práve naopak – pre mužov ste oveľa viac se*i!

Zuby

Krásny úsmev s krásnymi zubami? Nie je nič krajšie! Ak máte zuby krivé, žlté alebo ,,ofajčené“, pre väčšinu mužov strácate značnú časť svojho pôvabu. No povedzme si, dámy, na rovinu, ktorý muž by chcel dať pusu žene s hnilými či smradlavými zubami?

white teeth

Bodky nad zadkom

Dve bodky nachádzajúce sa ,,nad zadkom“ alebo na konci bedier. Ak nosíte tričká, ktoré vám odhaľujú kríže, verte, že pri vašom predklone si okrem zadku muž všimne aj tieto,,bodky“. Pre mnohých mužov ide o najkrajšiu časť ženského tela a nedokázali by byť so ženou, ktorá tieto jamky nemá výrazné.

Krk

Ak máte vlasy prehodené na jednu stranu a odhalíte váš krk, mužské oko po ňom bude blúdiť a jeho myseľ si bude predstavovať, ako vás zahaľuje bozkami. Ak sa k nemu priblížite a necháte ho nadýchnuť sa vašej vône z krku, určite ho dostanete tam, kde chcete.

Panvové kosti

Máte výrazné panvové kosti a k tomu útly driek? Ste snom väčšiny mužov! Prevláda v nich totiž myšlienka, že ak má žena široké panvové kosti, bude dobrá rodička a matka. Bedrové nohavice sú pre muža viac se*i ako veľký výstrih.

Vlasy

Tu je ťažko definovať, čo sa mužom páči. Blond, brunety, čiernovlásky… každý chlap má iný vkus. Vedzte ale, že účes a vôňa vašich vlasov sú pre opačné pohlavie naozaj dôležité.

Ruky

Dlhé a tenké prsty, ozdobené peknými nechtami. To je to, čo muži chcú. Nie je nič horšie, ako keď má ženy špinavé či okúsané pazúriky. Ostatné veci môže mať akokoľvek pekné, no tento pohľad muža odradí od všetkého.

Tvar nôh

Áno, čítate správne. Tvar vašich nôh si všimne azda každý muž. Pre väčšinu sú ,,ideálom“ dlhé a rovné nohy, no pevnejšie stehná a hrubšie lýtka sú tiež žiadúce. Menej obľúbené sú nohy, tzv. Ixáče alebo nohy do tvaru ,,O“. Ale tak ako pri vlasoch, aj tu platí, že každému sa páči iný tvar.

Vedzte však, že každý muž si skôr ako farbu vašich očí všimne aspoň tri veci z nášho zoznamu! :)

Foto: getcompatibility.com, stylebybeatrice.blogspot.com