Obdobie plesov a zábav, ku ktorým nepochybne patria aj dámske jazdy, je v plnom prúde. Jednou z možností, ako si s priateľkami poriadne vyhodiť z kopýtka, je aj pánsky striptíz, ktorý však mnoho žien odmieta kvôli partnerovi či jednoducho predsudkom. Tak či onak, vybrať sa s babami na mužský striptíz je skvelá forma zábavy a vy budete bohatšia o ďalší úžasný a nezabudnuteľný zážitok. Na čo však treba pamätať, keď sa rozhodnete navštíviť udalosť tohto charakteru? Prinášame vám zopár tipov, ktoré sa zídu hlavne „začiatočníčkam“. :)

  1. Dámy, absolútnym základom je dokonalý outfit, pretože aj na tomto mieste máte možnosť zažiariť, a to priamo na pódiu ako asistentka v programe! Nebuďte šedou myškou, koniec koncov, samotná akcia si priam vyžaduje hriešne nahodenie sa.
  2. Nezabudnite si so sebou vziať nejaké peniažky! Lap dance, tombolový lístok, v cene ktorého je aj fotenie s chlapcami a tak, veď viete…
  3. Nebudete vedieť, kam skôr s očami. Zaiste sa budete chcieť sústrediť a vysať z daného okamihu čo najviac, no pozor! Majte oči na stopkách, striptíz toho ponúka skutočne veľa!
  4.  Robiť fotky či videá je zakázané počas celého vystúpenia, takže všetko nadšenie zo zážitku vám musí ostať v hlave. A preto foťte očami a snímky si uchovajte v súkromnej databáze svojich myšlienok.
  5. Na stoličkr pravdepodobne neobsedíte. Najmä tie, ktoré máte slabosť pre dobrú hudbu, na ktorú sa budú chlapci celý čas vlniť iba pre vás! Vás rytmus roztancuje tiež a zaiste neostanete chladnou. Je to skrátka zážitok iného druhu než kino či koncert.
  6. Naskôr sa zrejme budete hanbiť odviazať sa pred toľkými ľuďmi, no potom z vás všetka tréma opadne. A tak by to malo byť, ak si chcete celú noc poriadne užiť! Rozpustite si vlasy, objednajte drik a z chuti tancujte, spievajte a kričte. Tento večer bude totiž iba a iba pre VÁŠ!
  7. Niet ani najmenších pochýb o tom, že budete nadržané! Takže nakoniec aj vaši chlapi budú čosi mať z tohto jedinečného predstavenia! :)