Vašou najväčšou túžbou je byť ženou, ktorá sa počas noci premení z chudobnej Popolušky na obletovanú a hlavne prachatú princeznú. Krásna predstava, ale aj tento sen má svoje muchy. Aké?

 

1. Úspešný muž sa neuspokojí s chudobnou dievčinou

Ak ste si mysleli, že po celý život nebudete robiť vôbec nič, iba si nájdete poriadne prachatého muža, ktorý vás zabezpečí až do konca života, ste na VEĽKOM OMYLE! Úspešný boháč nechce nejakú lenivú bábiku, ale šikovnú a ambicióznu ženu. Pokiaľ nemáte v pláne na sebe pracovať a rásť vo svojej kariére, tak rovno zabudnite na rozprávkový život v nejakej prepychovej vile.

2. Jeden darček za druhým? Snívajte ďalej!

Na začiatku vám možno daruje drahý šperk, aby vás dostal do postele, zabavil sa, no tým to hasne. Boháči nemajú čas na dlhodobé romániky, venujú sa svojej firme a prosperujúcim akciám. S vami sa zabaví a potom bude doma poslušne sedieť vedľa manželky, ktorá je tak isto úspešná ako on a nevyžaduje drahé darčeky, pretože si ich zabezpečí sama.

3. Bohatý, mladý, ale hlavne ROZMAZNANÝ

Vaším najväčším snom je stretnúť hriešneho, mladého gentlemana v nablýskanom športiaku, ktorým vás vezme až do neba? Tak sa pripravte na to, že budete iba jeho ozdobou. Každodenné dokonalé líčenie, účes, solárko a manikúra. Stratíte nárok na koníčky a priateľov, odteraz už budete iba jeho porcelánovou bábikou. Bez duše a bez vlastného života. A prečo? Pretože sú rozmaznaní a vždy im patrilo všetko, na čo ukázali prstom.

d398956ca47424bd1a76848c7aa04e5e

4. Nikdy nekončiace tajnosti

Môžete zabudnúť na domácu idylku, kde si spolu sadnete a porozprávate sa o tom, čo ho trápi alebo čo sa stalo v posledných dňoch v práci. Budete sa musieť zmieriť s tým, že úspešný muž si nemyslí, že jeho problémy pochopíte a už vôbec, že ich vyriešite.

5. Sťažnosť sem, sťažnosť tam

Neexistuje veľa vecí, s ktorými by boli boháči spokojní. Neustále chcú mať všetko lepšie a lepšie, neuspokoja sa s tým, čo majú a chcú mať viac. Preto majú milenky, preto ich to nikde nebaví a namiesto toho, aby počúvali ako sa majú kvôli vám zmeniť, radšej si nájdu inú, ktorá im nebude píliť uši somarinami.

6. Úspešný a ženatý? Dôvod k sebaľútosti

Muži sa potrebujú cítiť obdivovaní každý deň v roku. Ak to zo strany manželky necítia dostatočne, začnú sa ľutovať a nájdu si mladé a hlúpe dievča, ktoré by ich od radosti aj na rukách nosilo. To sa o nich postará výmenou za luxusnú večeru alebo kyticu nádherných ruží. Po čase to už nebudú romantické stretnutia, ale iba bezduché sťažovanie sa na manželku a ešte bezduchejší pomer.

7. Bohatí nemajú ženy, ale majetok

Ak túžite po ustriciach a popíjaní Cosmopolitanu, musíte sa zmieriť s tým, že veľmi úspešní muži majú city na vedľajšej koľaji. Nežiarlia na vás z lásky, ale preto, že patríte jemu. Nebude ho zaujímať, že máte potrebu sa porozprávať aj s inými mužmi. On je tu nadsamec a vy ste iba jeho, nikoho iného. Ste jeho investícia, ktorú má veľmi dobre spočítanú.

Prečo si nájsť normálneho muža? Pretože môžete spoločne rásť či už v kariére, alebo v živote. Môžete sa s ním smiať, rozprávať a cítiť sa ako princezná aj bez toho, aby vás považoval za majetok.

Foto: Pinterest