Vyzerajú okúzľujúco, pre mnohých z nás prakticky dokonale, a či už muži alebo ženy, takmer všetci sa na nich radi dívame v jedinečných kasových trhákoch či na koncertoch. Avšak aj z celebrít sa ku koncu dňa stávajú takí istí ľudia, akými sme aj my… len o niečo bohatší. :)

Zatiaľ čo ich bohatstvo značí, že si môžu dovoliť trénerov, najlepších lekárov či nevídaný luxus, niektoré z hviezd zanedbávajú aj takú základnú vec, akou je osobná hygiena či zápach z úst. Poďme sa teda známym tváram pozrieť bližšie na zúbky. ;)

Ben Affleck

Povráva sa, že stačí, aby Ben otvoril ústa a tým zasadí poriadnu ranu. O jeho zlom dychu sa vraví od natáčania filmu ,,Živelná pohroma“ so Sandrou Bullock, ktorá sa ako prvá začala sťažovať na jeho nevábny dych. V priebehu ďalších rokov boli herečky dokonca zmluvne nútené, aby dokončili bozkávacie scény s Affleckom, ktorého dych bol na hrane únosnosti.

 

Jennifer Lawrence

V relácií zabávača Jimmyho Fallona sa Liam Hemsworth, kolega herečky z Hier o život, a neskôr aj Bradley Cooper nechali počuť, že Jenn konzumovala počas natáčania filmov neustále jedlá, po ktorých neostáva práve najvábnejší dych. Ruku na srdce dámy, aj vy by ste jedli niečo podobné, keby ste vedeli, že vás cez deň čaká bozk od jedného z nich?

 

Britney Spears

Britney a jej dychu sa stala osudnou diéta, ktorá povoľuje prijať len 600 kalórií za deň! Pre porovnanie- človek by mal denne prijať okolo 1 500 až 2 400 kalórií, v závislosti od výšky a aktuálnej váhy. Menej ako 1 000 kcal sa považuje za hazardovanie so zdravím a tým spojenými zdravotnými následkami. Jedným z nich je aj výrazný zápach z úst. Problém je však u speváckej hviezdy tak veľký, že 20 minút po hygiene jej zapácha z úst. :/

 

Johnny Depp

Napriek tomu, že Johnny je idolom žien po celé desaťročia, vzťah k osobnej hygiene nemá takmer žiadny, a dokonca ju nepovažuje ani za svoju prioritu. Okrem toho, k celkovej aróme mu nepridávajú ani cigarety. Nuž, vidí sa nám, že Johnny sa skutočne poriadne vžil do role piráta Jacka Sparrowa z čias, kedy hygiena tiež veľa neznamenala.

 

Angelina Jolie

Môžete byť jednou z najkrajších žien Hollywoodu, no aj tak nemusíte voňať každému. Brad Pitt, bývalý partner božskej Angeliny, vraj rád často vtipkoval o tom, že jeho žena nevonia síce najlepšie, ale aj tak ju miluje… Medzi nami, zrejme to už nevydržal.

 

Jessica Simpson

V šou komičky Ellen DeGeneres na seba hviezdička sama prezradila, že zuby si umýva skutočne len nerada, pretože neznáša ten klzký, dokonale čistý pocit chrupu. Preto si svoje ,,perličky“ čistí najviac dvakrát týždenne a inak používa len ústnu vodu a dentálnu niť.

 

Hugh Grant

Kolegovia Hugha, ako iní umelci z Hollywoodu povedali, že herec doslova smrdí. V programe Oscarov v roku 2002 mal vraj taký zlý dych, že ho prosili, aby s tým niečo urobil a priatelia mu priniesli aspoň ústnu vodu na kloktanie.

 

Zdroj: Twitter