V roku 2005 písali médiá o historickom okamihu, kedy 66-ročná univerzitná profesorka po umelom oplodnení podstúpila akútny cisársky rez. V bruchu jej 32 týždňov rástli dvojičky, z ktorých však jedno lekári vybrali mŕtve. Adriana Iliescu tak priviedla na svet iba zdravé dievčatko – s Elizou dodnes tvoria netradičnú rodinku.

Od momentu, kedy sa uznávaná autorka kníh a profesorka rozhodla pre založenie rodiny, ubehlo už 15 rokov. Citlivá téma vtedy rozdelila ľudí na dva tábory – kým niektorí 66-ročnej čerstvej matke fandili, iní ju odsudzovali zato, že sa jej dcérka môže veľmi rýchlo stať sirotou.

adriana iliescu

Pravdou je, že Eliza skutočne nevyrastá v klasickom prostredí. Nikdy nespoznala hrejivú náruč otca ani starých rodičov, a jej matka minulý rok oslávila 82. narodeniny. Napriek všetkému sa ale žena o svoje dievčatko po celý čas príkladne stará a to i teraz, keď je z nej už dospievajúca teenagerka.

“Dievčatá” však na bežnej prechádzke mestom pôsobia naozaj dosť neobvykle. Mnohí okoloidúci sú zaiste presvedčení o tom, že ide o babku s vnučkou – zrejme len málokomu by napadlo, že vráskavá žena po boku mladej slečny je jej mamou. Pozrite sa, ako známa dvojica z Rumunska vyzerá dnes.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter/This Day In History, Dailymail | Foto: Twitter/Dailymail, Instagram/scoalasfcalinic, cancan.ro