O tom, že taiwanské ženy vyzerajú mlado priam neuveriteľne dlhý čas, niet ani najmenších pochýb. Avšak videli ste už niekedy takú rodinu, v ktorej vyzerajú všetky ženy, akoby práve prekročili prah dospelosti? Garantujeme vám, že keď zistíte, ktorá z tejto trojice oslávila už 63 rokov, padne vám sánka! 

Keď svet spoznal módnu blogerku Lure Hsu, verejnosť predpokladala, že krásna žena má v priemere sladkých osemnásť. Trpké vytriezvenie, ktoré otvorilo ústa všetkým sledovateľom krásnej brunetky, prišlo v čase, kedy odhalila, že v občianskom preukaze jej svieti priam neuveriteľný vek 41 rokov! Blogerka sa o ďalšie prekvapenie postarala informáciou, že v rodine nie je jedinou ženou, ktorá sa môže pochváliť skutočne mladistvým vzhľadom. Jej sestry Sharon (36) a Fayfay (40) vyzerajú rovnako mlado, no čo je ešte šokujúcejšie, ich mamu by ste si taktiež mohli pokojne pomýliť s akoukoľvek 20-ročnou slečnou!

Hsu sisters
Sestry, ktoré vyzerajú tak mlado, že ich skutočný vek vás zaiste šokuje!

Mama dievčat, ktorá si dnes užíva zaslúžený dôchodok, je bývalou tanečníčkou a má obdivuhodných 63 rokov! Jej receptom na krásu je jesť veľa zeleniny a piť dostatočné množstvo tekutín, čím sa riadi aj Lure so svojimi sestram. Práve preto si všetky už dlhých 10 rokov doprajú každé ráno pohár vlažnej vody. Dôležité je podľa nich takisto zabezpečiť pleti dostatočnú hydratáciu a potom sa človek nemusí vôbec trápiť s vráskami a starnutím.

63-ročná matka (v strede) s dcérami Lure (vpravo) a Sharon (vľavo)

Zdroj: boredpanda.com | Foto: Instagram, boredpanda.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk