Vzťahy sú jednoducho jedno veľké zamotané klbko. Ženy chcú, aby muži vedeli, čo si myslia, na čo majú chuť, čo sa im páči. Muži chcú, aby ženy vedeli, kedy byť ticho, chcú, kedy ich uspokojiť a kedy navariť večeru. Všimli ste si to? Každý niečo očakáva, ale nepovie to. Vezmime si na mušku opačné pohlavie. Čo podľa mužov máme vedieť, ale nikdy nám to nepovedia? 

 

1. Radi sa maznajú

Nepriznajú to, ale sú to práve muži, ktorí majú radi mazlenie, dotyky, objatia, túlenie a všetky tie milé veci, ktoré predchádzajú súloži.

2. Mlčať je zlato

Nereaguje na vaše sťažnosti, aké ste to mali v práci ťažké? Prestaňte sa ho vypytovať, čo sa stalo, muži majú trikrát menšiu potrebu hovoriť. Nechajte milého vydýchnuť a počkajte, pokým sa bude chcieť zveriť on.

3. Navždy dieťaťom

Miluje hry. Súvisí to jednak s jeho prirodzenou súťaživosťou a taktiež s tým, že muži zostávajú navždy deťmi. Na druhej strane, vy ste boli z určitého pohľadu jeho trofej tiež. Nerobte si kvôli tomu vrásky a nechajte ho robiť to, na čo má chuť.

4. Nie ste tak úplne jeho všetko

Vieme, že to nie je veľmi potešujúce, no zmierte sa s tým. Doprajte mu sem tam aj pivo s kamarátmi či kolegami z práce. Vy sa tiež potrebujete s kamoškami podeliť o novinky. Ak partnera necháte dýchať, ocení to.

5. Chlap musí byť chlapom

Nemusí síce vyzerať ako Jared Leto, ale pre vás je ten najse*y. Tak ho pochváľte, stačí za maličkosti. Muži to počujú radšej, než čokoľvek iné.

6. Nechajte mu jeho tajomstvá

Aj keď si možno myslíte, že by ste o sebe mali vedieť úplne všetko, chlapi to častokrát vidia inak. Nezachádzajú do detailov a ani vy to po nich nechcite. Vyjadrite mu podporu a upokojte svoje zvedavé ,,ja“. :)

Foto: Tumblr