Aj keď sa momentálne nachádzame ešte len v druhej polovici augusta, v obchodoch sa už dopredáva letný sortiment a v nových kolekciách žiaria jesenné kúsky. Je dôležité sa predpripraviť na prichádzajúcu sezónu, aby ste s blížiacou sa jeseňou zahviezdili tak, ako sa na správnu Femme Fatale patrí! Čo teda rozhodne nemôže chýbať vo vašom šatníku?

 

Červená

Chcete byť trendy aj túto jeseň? V tom prípade nemôžete vynechať červenú, ktorá je kráľovnou sychravého ročného obdobia 2017. Táto farba sa hodí každej žene bez ohľadu na farbu vlasov či očí. Podčiarkne vašu ženskosť a určite sa stanete neprehliadnuteľnou kdekoľvek sa objavíte.

,,70.” roky a káro

Úžasné vzory, hravé a jednoducho kombinovateľné kreácie, to všetko predstavujú 70. roky, ktoré symbolizuje najmä káro. Dámy, tento vzor musí obsahovať minimálne jeden kúsok vo vašom šatníku!

Sieťované pančuchy

Trend, ktorý valcuje leto 2017 a preklápa sa aj do farebnej jesene. Viete sa pohrať s veľkosťou očiek na pančuchách, ktoré vám pomôžu opticky zoštíhliť nohy, ale pozor aj na opačný efekt. Nosiť sa dajú s roztrhanými riflami, no môžete ich doladiť aj k elegantným šatám.

Vintage kvetinový vzor

Kvietky sú moderné už niekoľko sezón, avšak zakaždým v inej podobe. Na jeseň to bude vintage štýl a dojem, ako keby ste sedeli u babky v obývačke. Nie, to nie je, samozrejme, urážka, je to nádych tej krásnej retro vzorky, ktorá charakterizovala práve naše staré mamy.

Zamat

Top materiál tohtoročnej jesene. Akýkoľvek zamatový kúsok z vás urobí módnu divu, a ak ho ešte zoženiete v červenej či čokoládovo hnedej farbe, máte vyhraté. Každopádne, okrem zamatu je stále v hre aj satén, ktorým zaručene nič nepokazíte.

Dámske obleky

Jeden z najpohodlnejších a mimoriadne horúcich trendov! Oblečte si oblek, vysoké opätky a budete zaručene sršať sebavedomím a sexeappealom.

Zdroj: Elle.com | Foto: Instagram, pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.