Prežívate lásku, po akej ste už dávno túžili, no začínate mať pocit, že váš vyvolený to necíti rovnako? Niekedy sa vo vzťahoch stane, že jeden z partnerov odrazu začne strácať istotu a dôveru v svoju druhú polovičku. Hoci občas máme my ženy vo zvyku zveličovať a upodozrievať toho druhého z nevery aj bez opodstatneného dôvodu, niektoré signály nám dokážu celkom presvedčivo naznačiť, či sú naše pochybnosti skutočne na mieste.

 

Zmena správania

Pokiaľ už nejakú dobu registrujete na partnerovi, že to už ani zďaleka nie je tá osoba, do ktorej ste sa kedysi zamilovali, majte sa na pozore. Samozrejme, každý z nás sa časom mení a aj vzťahy prechádzajú rôznymi fázami. Máme skôr na mysli netypické správanie, ktoré sa na vášho partnera vôbec nepodobá. Môže ísť o náhlu zmenu v štýle obliekania, či dokonca bozkávania. Možno začal od vás žiadať veci, ktoré ste predtým spolu nikdy nerobili. Ak ešte k tomu naviac sledujete, že jeho správanie voči vám odrazu ochladlo – niečo zrejme nebude v poriadku.

Ignorácia

Muži, ktorí udržujú tajný milenecký pomer, musia žiť akoby dva životy zároveň. A to znamená, že už nedokážu venovať plnú pozornosť tomu, čo bolo kedysi pre nich dôležité. Preto sa môžu diať také veci, že partner napríklad zabudne, že ste mali narodeniny alebo si vôbec nevšimne váš nový účes. Prípadne mu práve rozprávate niečo veľmi dôležité a on len nezúčastnene prikyvuje hlavou, pričom vás takmer vôbec nevníma. Ak ho často nachádzate v situáciách, kedy len zamyslene sedí a hľadí do neznáma, možno práve premýšľa o inej. Alebo ho sužujú výčitky a nedokáže sa s vami o tom porozprávať.

Podozrivé telefonáty

Jedným z najsilnejších dôkazov nevery sú časté a podozrivé telefonáty. Partner vám odmieta odpovedať na otázky, kto a prečo mu volal v neskorú večernú hodinu, alebo si vymýšľa rôzne výhovorky. Dokonca sa bežne stáva, že sa pred vami skrýva aj s telefónom v ruke a hovory si radšej vybavuje v inej miestnosti tak, aby ste ho vôbec nepočuli. Ak sa k tomu pridružia aj záhadné smsky alebo čoraz častejšie chvíle strávené na sociálnych sieťach, je takmer isté, že pred vami vaša láska niečo skrýva.

muz telefon

Neskoré príchody

Ak spolu žijete v jednej domácnosti, môžete si začať všímať, ako často partner mešká z práce domov. Ak sa jeho neskoré príchody bez udania relevantných vysvetlení stávajú už pravidlom, zrejme trávi tieto voľné chvíľky v náručí inej ženy. Pokiaľ vám naviac ani nedvíha telefón, keď sa mu snažíte dovolať, alebo ho má dokonca vypnutý –  s najväčšou pravdepodobnosťou robí práve niečo, pri čom nechce byť vami vyrušovaný.

Náhle odchody

Sedíte doma pre telkou a sledujete spolu obľúbenú komédiu, keď tu sa váš miláčik z ničoho nič zodvihne s tým, že musí rýchlo niekam odísť? Pritom nedokáže ani jasne vysvetliť, čo také súrne to vlastne potrebuje vybaviť, ani kedy sa približne vráti? Toto je, bohužiaľ, pomerne jasným signálom, že má inú! Možno mu totiž práve prišla správa od jeho bokovky, aby ju rýchlo prišiel potešiť a on je z toho taký nažhavený, že vám ani nie je schopný poriadne objasniť dôvody svojho nečakaného konania.

muz zena postel

Smiešne výhovorky

Akýmkoľvek spôsobom by ste sledovali možné zmeny v správaní svojho partnera, zamerajte sa hlavne na jeho vysvetlenia. Je jasné, že pre mnohé podozrivé situácie sa nájdu skutočne dôveryhodné ospravedlnenia. No ak sa vaša milovaná osoba stále len vyhovára či viditeľne klame – je to jasné. Môže sa stať, že odignoroval dôležitý dátum alebo sa vôbec nedostavil na vopred dohodnutú schôdzku či udalosť. A potom sa odrazu pred vami zjaví a z rukáva vyťahuje najmenej 5 vymyslených príbehov, v ktorých mu nesedia podstatné detaily. Vtedy by ste už skutočne mali zbystriť pozornosť, lebo časté klamstvá už hovoria samé za seba.

Zdroj: slovakwoman.sk | Foto: pixabay.com , depositphotos