Bývalí partneri raper Separ a speváčka Tina sa ani nenazdali a z ich dievčatka už vyrástla veľká slečna. Tia Liliana oslávila vo februári 6. narodeniny, pričom „drsným“ imidžom by zotrela nejednu tínedžerku.

Anička, ako znie familiárna prezývka očarujúceho dievčatka, zdedila po mamine nielen parádny čokoládový odtieň pokožky, ale aj spevácky talent. Tina sa ním už neraz pochválila i na sociálnej sieti, kde sa fanúšikovia rozplývali nad čistým hláskom mini speváčky.

Avšak malá kráska v sebe nezaprie ani gény drsného tatka, na čo je, samozrejme, Separ patrične hrdý. Počas víkendu, kedy trávil chvíle s Aničkou a jej bratom Leom, sa raper pochváli zábermi, na ktorých svoju dcérku označil za poriadnu gangstersku.

,,Čajka je väčší G jak polovica G’S, čo poznáš,“ napísal hudobník k snímke, na ktorej si štýlové detičky vychutnávajú zmrzlinu. Čo ale každému určite udrie do očí, sú vlasy rozkočnej slečny zapletené do originálnych dlhánskych copíkov ružovej farby, vďaka ktorým si už neraz spestrila a zároveň uľahčila život aj jej mamina Tina. No povedzte, nie je Anička podarená?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/separ_dms, tinaslovakia