Kým vo februári sa zdalo, že slovenský baby boom zažil najväčší šok, keď sa na verejnosti prevalilo tehotenstvo 49-ročnej Eriky Judínyovej, pár mesiacov nato ju prekonala známa europoslankyňa Monika Beňová. Tá sa stane dvojnásobnou mamičkou v 52 rokoch, ktoré oslávi v auguste. A čo na političkino očakávané bábätko hovorí exmanžel Fedor Flašík?

Monika Beňová a Fedor Flašík patrili 20 rokov k harmonickým párom nášho šoubiznisu. Po 10-tich rokoch manželstva však prišiel šok v podobe rozvodu. Dôvodom bol fakt, že si pri Monikiných pravidelných pracovných cestách do zahraničia začal žiť každý svoj vlastný život, čím sa dvojica od seba úplne vzdialila.

Od rozvodu sa po boku atraktívnej brunetky žiadny muž neobjavoval. Po troch rokoch, ako sa jej cesty so známym podnikateľom rozišli, však prišlo obrovské prekvapenie. Pred pár hodinami oznámila úspešná europoslankyňa prostredníctvom Instagramu, že jej pod srdcom rastie dieťatko. O tri mesiace sa tak 51-ročná Beňová stane dvojnásobnou maminou! Táto radostná novina určite prekvapila aj jej exmanžela – čo hovorí na tehotenstvo svojej niekdajšej veľkej lásky?

 „Samozrejme, veľmi jej to prajem. Držím palce obidvom, Monike aj dievčatku. Je to super. Každý nový život je fajn, pre Plus 7 dní uviedol Flašík, ktorý si následne ohľaodm potenciálneho mena dievčatka zažartoval. „Netuším, aké dá meno. Fedora to asi nebude. Neviem, vôbec neviem,“ odpovedal na otázku, ako by sa podľa neho mohla volať Monikina očakávaná dcérka. Zdá sa teda, že bývalý manžel krásnej poslankyne Európskeho parlamentu je nad vecou a z jej budúceho prístastku sa úprimne teší.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Fedor Flašík, Judr. Fedor Flašík, Instagram/monicabenova