Paulina J. Candy bola ešte pred pár rokmi celkom obyčajným dievčaťom z Londýna, ktoré však v srdci nosilo jeden obrovský životný sen. Mladá Angličanka totiž túžila vyzerať presne ako populárna bábika Barbie a splneniu veľkého priania sa rozhodla obetovať tisíce eur. Dnes na ňu pri pohľade do zrkadla hľadí celkom iná osoba!

Ako informuje zahraničný portál Dailymail, Paulina sa ako osemnásťročná teenagerka rozhodla pre radikálnu zmenu imidžu. Keďže sa už od detstva túžila čo najviac priblížiť vzhľadu ikonickej detskej bábiky, neváhala sa zveriť do rúk plastických chirurgov.

Po niekoľkých operáciách a úpravách sa tak z nevinného dievčatka v priebehu pár rokov stala chodiaca živá Barbie s neprehliadnuteľnými črtami. Kráska za viditeľné plastiky údajne vysolila viac ako 50 tisíc libier, pričom podstúpila viacero zákrokov, ako napríklad vyplnenie pier a líc, zväčšenie poprsia či úpravu nosa.

Nespočetné úpravy vizáže mal sčasti zasponzorovať bývalý priateľ kontroverznej plavovlásky, avšak výsledný efekt hriešne drahých plastík je natoľko šokujúci, že Paulina sa dnes už na seba vôbec nepodobá. Vďaka obrovským melónom na hrudi, zvodným krivkám a extravagantnému vzhľadu sa živá kópia Barbie uchytila ako modelka pre pánsky časopis.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

paulina j candy

Zdroj: Dailymail.com | Foto: Instagram/Paulinajcandy, Facebook/TeleviziaMarkiza