Singapurský fotograf Chuando Tan, ktorý už oslávil neuveriteľnú polstoročnicu, ohúril celý svet svojim mladistvým vzhľadom. Aj keď má tento sympatický chlapík už 50 rokov, každým dňom vyzerá mladšie a mladšie. Nuž, niekomu roky navyše jednoducho pristanú! :)

Fotograf zo Singapuru Chuando Tan (50) má na svojom Instagrame viac ako 160-tisíc followerov, čomu sa nemôže nikto čudovať. Skôr ako prepadol vášni fotografovania sa krátko venoval speváckej kariére a v Singapure bol od konca 80. do začiatku 90. rokov jedným z najpopulárnejších modelov. Tajomstvo ako vyzerať stále tak mlado je podľa neho jednoduché. Za svoj výzor, okrem výborných genetických vlôh, vďačí aj každodennému posilňovaniu. Takisto tvrdí, že sa vyhýba kúpeľom neskoro v noci i skoro ráno a pravidelne konzumuje kuracie mäso s ryžou. Pozrite si fotografie tohto výborne vyzerajúceho päťdesiatnika, ktorý svojim vzhľadom doslova vyráža dych! :)

Chuando Tan

fotograf Chuando

bývalý model Chuando Tan

sexi päťdesiatnik

Zdroj/Foto: Boredpanda.com, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Sabina S
Som vyštudovaná odborníčka na zdravú výživu, ale už od základnej školy mám pozitívny vzťah aj k písaniu. Nerobí mi problém písať o čomkoľvek, som otvorená témam z rôznych oblastí. Milujem prírodu, zvieratá a oddych pri dobrej knihe.