Konečne je to tu! Nedočkavé ženy, preplnené kinosály, zatajené dychy a vzdychy… nad Jamiem Dornanom. Aj keď možno nie je stelesnením se*uálnych túžob každej z nás, šarm a niečo zaujímavé v očiach sa mu uprieť nedajú. Úprimne závidíme Dakote, že si s ním bude môcť robiť, čo bude chcieť. Erotické napätie sa bude dať jednoznačne krájať.

Áno, aj také môže byť sledovanie filmovej adaptácie knihy 50 odtieňov sivej. 50 Shades of Grey je snáď najočakávanejším filmom tohto roku, minimálne pre ženskú polovicu obyvateľstva. Premietania sú týždne vypredané a vášnivé čitateľky sa nevedia dočkať či film splní ich predstavy. Bude Grey dostatočne sexy a študentka literatúry Anastasia Steele dostatočne naivná a nevinná?

No nie všetky ženy čakajú na príťažlivého a záhadného pána Greya a jeho zhýralé fantázie. Pre tie menej dychtivé tu máme niečo na pobavenie. Pozrite si lego verziu traileru alebo parodickú 50 Shades of Pink v hlavnej úlohe s Barbi.

Autor: Alex Krchnavá | Video/ Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)