Každá z vás sa už určite neraz stretla s myšlienkou, že kvalita je lepšia ako kvantita alebo ako iní hovoria – ,,menej je niekedy viac”. Táto múdrosť samozrejme v mnohých ohľadoch platí, avšak nájdu sa veci, ktorých nebude vo vašom živote nikdy dosť. Napríklad bublinky či knihy. :)

 

Úsmev

Hovorí sa, že úsmev je druhá najkrajšia vec, ktorú dokážeme ústami urobiť. Prečo sa teda neusmiať? Napríklad keď ide okolo váš kolega, ktorý sa vám už dlhšie páči alebo keď vidíte pestrofarebného motýľa, ktorý pristál práve na vašom ramene. Dôvodov na úsmev sa nájde každý deň aj milión, stačí len vnímať okolitý svet.

Smiech

Okrem toho, že zlepšuje krvný obeh, pridáva vám aj na kráse a pôvabe. Každý má predsa radšej veselých ľudí ako tie večne zamračené kôpky nešťastia. Smiech taktiež pomáha vyplavovať endorfíny, ktoré majú antidepresívny účinok na organizmus.

Bublinky

Či už v dobrom šampanskom, voňavom kúpeli alebo z detského bublifuku, všetky bublinky vedia potešiť nielen oko, ale aj dušu toho, kto ich vidí. Hlavne vtedy, keď na nich slnečný lúč vytvorí dúhu.

1

Knihy

Pamätáte si ešte ako vám pani učiteľka odporúčala veľa čítať, pretože to rozširuje slovnú zásobu? Nielen preto sú knihy skvelými spoločníkmi! Väčšina žien sa rada zahĺbi do romantického deja, ktorý im často vynahradí nie príliš ideálnu realitu.

Sny

Inak nazvané životné ciele. Tých naozaj nie je nikdy dosť, pretože každá kapitola vášho života prináša nové a nové túžby a priania. Je len na vás či nimi iba ostanú alebo ich časom premeníte na realitu.

sny

Foto: Pinterest