Známa situácia! Ten odvedľa je tak atraktívny, že vás priťahuje každou bunkou svojho tela, no vy absolútne netušíte či zdieľa rovnaké pocity pri stretnutí s vami? Ako teda dosiahnuť, aby ste ho očarili alebo aby sa mal k činu? Ponúkame vám zopár tipov, s ktorými rozhodne dosiahnete úspech a už vám neodolá! :)

Nachádzate sa v období, kedy by už bolo treba rozmýšľať nad rodinou či zázemím a práve pri pohľade na neho vám napádajú tieto myšlienky? Dámy, pozor, v tom prípade je čas preto niečo urobiť! Samozrejme, keďže ste rozumná žena, musíte byť rafinovaná a obrátiť situáciu tak, aby bol práve on ten, kto urobí prvý krok!

Úsmev

Ako očariť chlapa? Základným pravidlom každého úspechu je jednoznačne úsmev. Nahnevaný, smutný či arogantný výraz vám k tomu, aby sa do vás muž zahľadel, rozhodne nepomôže. Žiaden z nich nemá záujem o zdutú a panovačnú žabu, preto sa snažte prirodzene usmievať a úspech máte zaručený. Nerozžiarite tým len celú miestnosť či ulicu, ale aj jeho srdce!

Oči

Mnohí muži si na ženách najčastejšie všímajú ako prvé práve oči, v ktorých je ukryté všetko podstatné. Buďte rafinovaná a prostredníctvom očí mu vyšlite signály o tom, že sa vám páči. Ako na to vie už snáď každá z nás!

Prihovorte sa!

Ak sa vám podarilo upútať opačné pohlavie na prvý pohľad úsmevom a očami, teraz je potrebné prejsť na verbálnu komunikáciu. Máte dve možnosti. Buď ho spracujete tak, že sa ozve ako prvý alebo sa jednoducho majte k činu vy. V dnešnej dobe majú chlapi radi ženy, ktoré nie sú utiahnuté, takže tým nič nestratíte!

Žiadny afekt

Nie, nie a ešte raz NIE! Afekt typu: ,,Som prihlúpla pipinka” či ,,Malé pery súúú sŕŕŕŕŕŕťťťťťť” chlapi priam neznášajú. Nemusíte rozprávať veľa, no vyjadrujte sa k veci. V tomto momente bude vašou najdôležitejšou zbraňou jednoznačne prirodzenosť!

Superžena

Stroskotané vzťahy tu vždy boli, sú a budú, no my vďaka nim aspoň vieme, po čom muži vlastne túžia. Ukážte mu, že ste presne taká žena, akú práve hľadá, len mu to nehovorte priamo. :) Ubráňte sa debatám typu: ,,všade som bola, všetko viem,” pretože práve tie spôsobia opačný efekt. On sa o vašich kvalitách postupne presvedčí aj sám!

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk