Určitá dávka stereotypu vo vzťahu je zdravá, povedali by sme, že priam potrebná. Ak by tam totiž nebola, tušili by ste, že niečo nie je v poriadku. Ak je však jeden deň rovnaký ako ten druhý a ten zas rovnaký ako hociktorý iný deň roka, tak je načase urobiť pár zmien.

 

1. Choďte do kina

Jedna z najobľúbenejších činností všetkých párov na svete je pozeranie filmov. Keď celý deň strávite na gauči sledovaním všetkého, čo televízie ponúkajú, skúste raz za čas zmeniť prostredie a zájsť do kina. Stále budete robiť to, čo máte radi, no zbavíte sa tak stereotypného ležania na gauči v dôverne známom priestore. Plus, niektoré kiná ponúkajú aj možnosť sledovať filmy v 4Dx, čo podľa nás vaša sedačka, akokoľvek je pohodlná, neponúka. :)

Pár v kine

2. Zahrajte si hry

Ak ste predsa len typ, čo nerád chodí medzi ľudí a obľubuje svoje štyri steny domova, riešením pre vás sú hry. Spoločenské hry znejú ako úplná nuda pre ľudí v dôchodkovom veku, ale ani by ste neverili, že človeka dokážu chytiť aj na pol dňa. S partiou rovnako stereotypných párov môžete skúsiť stráviť večer pri Aktivitách alebo Kartičkách proti ľudskosti. Okrem spoločenských hier sú tu aj rôzne možnosti multiplayer hier na počítač, XBox či Playstation. Stačí ak si nájdete tú svoju. Samozrejme, každá hra sa dá rôzne okoreniť, chce to len fantáziu.

Spoločenské hry

 3. Choďte jesť von

Ste zvyknutí objednať si jedlo domov alebo každý deň variť? Urobte zmenu! Choďte sa najesť von. Veľké množstvo kaviarní ponúka raňajkové menu. Ak si však radi pospíte a podarí sa vám vstať tak, že už je neskoro na raňajky, ale skoro na obed, ideálnym riešením je brunch. Brunch (z anglického breakfast a lunch) je spojením raňajok a obeda a v tomto období sa stáva čoraz populárnejším. Alebo môžete ísť na romantickú večeru, kde sa nebojte skúšať nové kuchyne. Talianska, grécka či sushi? Stačí si len vybrať!

Romantická večera

4. Vymyslite výlet

Je najľahšie povedať, že na výlet nemáte peniaze, čas alebo dokonca oboje. No pod pojmom výlet sa neskrývajú len drahé týždňové pobyty v najluxusnejších hoteloch sveta. Každé mesto má svoje čaro a svoje romantické miesta. Skúste ísť na prechádzku popri rieke, vystúpiť na vrch, odkiaľ vidno celé vaše mesto alebo choďte pozrieť pamiatku, popri ktorej ste celé tie roky iba prechádzali.

Pár na výlete

5. Nájdite si spoločné hobby

Každý má nejaký tajný sen, vec, ktorú sa vždy chcel naučiť. Skúste to vo dvojici. Chcete začať cvičiť? Vo dvojici je to vždy ľahšie. Naučiť sa tancovať tiež nie je žiaden problém. Vždy ste chceli vedieť nejaký cudzí jazyk? Môžte sa ho naučiť spolu.

Tancujúci pár

Veľa šťastia s prekonávaním stereotypu!

Foto: pixabay.com, freepik.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Linda S
Keď dobojujem posledný rok strednej chystám sa na ešte ťažší boj na medicínu. Napriek tomu sa však nenechávam zahltiť školou a svoj voľný čas trávim písaním, čítaním a pozeraním seriálov. Som kritická na seba aj na svet okolo mňa a nebojím sa povedať svoj názor nahlas.