Týchto 5 hviezdnych filmových dvojíc poznáte z romantických filmov, v ktorých hrali zaľúbený milenecký pár. Akonáhle sa však svetlá kamier vypli, z dvoch zaľúbencov sa stali len dvaja cudzí ľudia, ktorí sa navzájom nemohli ani vystáť! 

 

Dakota Johnson & Jamie Dornan

Dakota Johnson & Jamie Dornan

Herecká dvojica spoločne zažiarila v megaúspešnej snímke ,,50 odtieňov sivej”, no mimo kamier sa nemohli ani vystáť! Anastasia a Christian spolu okrem nakrúcania takmer vôbec nehovorili, dokonca aj pri rôznych akciách spojených s propagáciou filmu si jeden od druhého držali poriadny odstup. K dôvodu sa zatiaľ ani jeden z nich nevyjadril.

Angelina Jolie & Johnny Depp

Angelina Jolie & Johnny Depp

Obaja patria medzi najúspešnejších a najobľúbenejších hercov Hollywoodu a stretli sa v roku 2010 pri nakrúcaní mysterióznej drámy ,,Turista”. Angelina sa údajne počas celého nakrúcania na Johnnyho sťažovala a on sa k nej tiež nesprával dvakrát ako gentleman. Niekoľkokrát sa o nej vyjadril, že je to arogantná a panovačná fúria!

Teri Hatcher & Pierce Brosnan

Pierce Brosnan & Teri Hatcher

V populárnej akčnej snímke ,,Zajtrajšok nikdy neumiera” neboli Brosnan a Hatcher tak úplne mileneckou dvojicou, pretože rola niekdajšej Louis Lane bola len vedľajšia. Napriek tomu sa však títo dvaja herci počas nakrúcania v roku 1997 poriadne pohádali kvôli jej údajnej nezodpovednosti. Brosnana hnevali najmä neskoré príchody herečky, no vtedy však netušil, že Teri je tehotná.

Claire Danes & Leonardo DiCaprio

Claire Danes & Leonardo DiCaprio

Leonardo a Claire sa stretli v roku 1996 pri natáčaní kultového romantického príbehu ,,Rómeo a Júlia”. Leo mal vtedy 22 rokov a pri nakrúcaní najromantickejšieho príbehu všetkých čias si údajne zo všetkého robil srandu, čo nesmierne vytáčalo jeho o šesť rokov mladšiu filmovú partnerku. Ona sa o ňom neskôr vyjadrila, že pri natáčaní bol absolútne nezrelý, on ju na oplátku označil za úplnú suchárku.

Jennifer Grey & Patrick Swayze

Jennifer Grey & Patrick Swayze

Hriešny tanec, jeden z najznámejších a najúspešnejších filmov histórie, sa natáčal v roku 1987 a dodnes ho poznajú a s dojatím v srdci sledujú milióny žien na celom svete. Herci z romantického príbehu Johnyho a Baby, ktorý je známy svojím nesmrteľným soundtrackom a vetou: ,,Baby nebude sedieť v kúte,” sa však mimo kamier k sebe nesprávali obzvlášť milo. Swayzemu údajne neskutočne prekážala neprofesionalita Jennifer Grey, ktorá neustále prerušovala natáčania výbuchmi smiechu či rôznymi bláznovstvami. Swayze jej občas ,,dohovoril” a potom začala Baby plakať.

Hriešny tanec- Time of my Life (posledný tanec)

Video: YouTube.com | Foto: Facebook.com, Pineterest.com, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)