Ak si chcete v najbližšej dobe vyraziť do kina, tak jednoznačne na jednu z týchto skvelých filmových noviniek. Pozrite sa, či vás niektorá z nich zaujme. My veríme že áno.

 

The Secret Life of Pets

Máte radi animované filmy a domácich maznáčikov? V tom prípade si nemôžete nechať ujsť ,,Tajný život zvierat“, ktorý bude v kinách uvedený 8.7.2016! Tento skvelý animák prinášajú tvorcovia filmu Ja zloduch, Lorax či Mimoni v spolupráci s Universal Pictures. Rozhodli sa, že konečne ukážu celému svetu, čo vystrájajú naši domáci miláčikovia hneď po tom, čo ich spustíme z očí.

Alice in Wonderland 2 – Through the Looking Glass

Áno, áno, áno. Alica je späť a opäť sa vráti do úžasnej zázračnej krajiny, kde sa stretne so svojimi starými priateľmi. Samozrejme, môžete sa tešiť na milovaného Johnyho Deppa, ktorý si opäť zahrá Klobúčnika, Anne Hathaway (Diabol nosí Pradu) či Miu Wasikowsku (Jane Eyre). Aké dobrodružstvá ich čakajú a ako to celé dopadne? Nechajte sa prekvapiť, čo si pre vás prichystal režisér James Bobin. Veríme, že sa chytil svojej režisérskej úlohy tak dobre ako Tim Burton a vykúzlil niečo výnimočné.

Colonia

V tejto romantickej dráme si zahrá hlavnú úlohu talentovaná a veľmi obľúbená herečka Emma Watson. Väčšina ľudí ju pozná ako Hermionu z filmov o Harrym Potterovi, ale odteraz si ju bude každý pamätať ako Lenu, odvážne nemecké dievča, ktoré sa rozhodlo zachrániť svoju lásku Daniela. Počas svojej cesty sa dostane do kolónie, kde ľudí mučia a utláčajú. Sledujte, čo všetko ju čaká.

Miracles from heaven

Tento nádherný príbeh o veľmi chorom dievčatku vás určite prinúti veriť na zázraky. Režisérka Patricia Riggen sa inšpirovala knihou ,,Tri zázraky z neba“ a tiež priviedla na svet takýto malý zázrak v podobe filmu.

Neighbors 2

Spomínate si skvelú komédiu ,,Susedia na odstrel“? Kým v prvej časti znepríjemňovala život manželom patria vysokoškolského bratstva na čele s Teddym (Zacom Efronom), tentokrát ich vystrieda partia pekne protivných dievčat. Verte či nie, dievčatá dokážu byť tiež pekné mrchy. V tejto bláznivej komédii môžete vidieť, okrem pôvodných hercov, aj Selenu Gomez či Chloë Grace Moretz. Ale nemajte strach, pretože nevynechali ani žhavého Zaca Efrona! Tak čo, tešíte sa? :)

Video: Youtube