O tom, že všetky letecké spoločnosti majú svoje krásne letušky, ktoré spríjemňujú cestujúcim hodiny strávené na palube lietadla, nemusíme ani polemizovať. Len málokedy sa však dozvieme, kto vlastne lietadlo pilotuje, čo môže byť naozaj na škodu. Niektorí piloti by totižto stáli doslova za hriech alebo aspoň letmý úsmev či pohľad. Dámy, túto päticu nesmierne sympatických ,,nebeských jazdcov” jednoducho musíte spoznať! :)

Patrick Biedenkapp

29-ročný pilot pochádzajúci z Nemecka, ktorý svoju leteckú kariéru odštartoval už pred deviatimi rokmi a precestoval viac ako 50 rôznych krajín. Medzi jeho záľuby patrí okrem lietania aj šport a zdravý životný štýl.

Patrick

Patrick Biedenkapp

pilot Patrick Biedenkapp

Ivan Mitrotti

Ešte len začínajúci pilot, pre ktorého je lietanie skutočnou vášňou a, samozrejme, počas pilotovania si stihne vždy spraviť aj nejaké to selfiečko.

Ivan Mitrotti

pilot Ivan Mitrotii

Mitrotti

Anas Amireh

Už odmalička obdivoval svojho otca pilota, a preto bolo jeho celoživotným snom stať sa ním tiež. Dnes má 33 rokov a je kapitánom pre jednu z najväčších leteckých spoločností na svete.

Anas Amireh

pilot Amireh

pilot Anas Amireh

Artem Spiro

Mladý blondiak lieta s Boeingom 737 NG po celom svete, najčastejšie však na trase Dubaj – Moskva. Smutná správa je, že tento sympatický pilot je zadaný, takže si už môžeme pozerať len jeho fotky. :)

Artem Spiro

pilot Artem

Artem Spiro

Hudson Sá

30-ročný pilot pôvodom z Brazílie pracuje už 8 rokov pre brazílsku leteckú spoločnosť, kde je mimoriadne obľúbený. Na svojom Instagrame si získal množstvo fanúšičiek práve vďaka sympatickému úsmevu, zvodnému pohľadu a fotkám z kokpitu.

pilot Hudson Sá

pilot hudson

Hudson Sá

Zdroj: flightchic.com | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk