Nenadarmo sa hovorí, že Slovensko je krajina s tými najkrajšími ženami na svete! A nielen to, Slovenky sú celosvetovo považované za veľmi múdre, zábavné a vkusné. Tu vám prinášame 7 dôkazov, že zvesti o slovenských ženách sa naozaj nemýlia! :) 

 

1. Naša inteligencia nie je iba „naoko“

Samozrejme, v žiadnej krajine to nie je na 100 %, no môžme hrdo prehlásiť, že na Slovensku je plno inteligentných žien. O tom, že je to naozaj tak, svedčia aj mnohé slávne osobnosti, ale aj obyčajné, bežné dievčatá. Však predsa len, čo je krajšie ako pekná, múdra slovenská vysokoškoláčka?:)

2. Nezameniteľný zmysel pre humor

Rady sa smejeme a ostatní sa radi smejú s nami! Muži sú vo všeobecnosti považovaní za vtipnejších, no na Slovensku majú veľkú konkurenciu! Dôkazom je napríklad aj slávna komička Evelyn, či moderátorka Adela Banášová.

3. Ach, tá ľúbozvučná Slovenčina

To, čo si ako prvé všimnú zahraniční muži na slovenských ženách je jazyk a prízvuk. Slovenčina je považovaná za veľmi príťažlivú a váš prízvuk (nech ste už z akéhokoľvek kúta Slovenska) celú vec len podčiarkuje. Skúste napríklad prísť len k našim susedom Čechom a uvidíte, že Slovenčina je hotový magnet na chlapov!

4. Neodolateľná slovenská kuchyňa

Viete variť? Máte vyhraté! Láska ide rozhodne cez žalúdok a toto heslo vedeli už generácie žien pred nami. To, že sa recepty dedia z generácie na generáciu má svoj dôvod, žiadna nedokáže potešiť bruško vášho muža tak, ako miska plná halušiek!

5. Žena v ľudovom kroji je pre muža to najpríťažlivejšie

Toto vám potvrdí nejeden chlap- pekná spodná bielizeň vyzerá na žene naozaj neodolateľne, no Slovenka v tradičnom ľudovom kroji, to je ten pravý pohľad  pre pánov.

Foto: Flickr, Pixels, Facebook, Instagram | Video: Youtube