Milované bábiky Barbie pobláznili mnohé mladé dievčatá, ktoré sa snažili tejto hračke podobať. Snaha o to, vyzerať čo najpodobnejšie, sa však niektorým vymkla z rúk, o čom svedčí aj príbeh 42-ročnej Američanky. 

Nannette Hammond je manželka a mamička piatich detí. Na obyčajnej žene z Cincinnati nebolo spočiatku nič zvláštneho, no všetko sa zmenilo, keď mala 27 rokov. Nannette bola posadnutá bábikou Barbie a rozhodla sa, že urobí všetko preto, aby vyzerala ako ona. A naozaj aj všetko urobila. Doslova! Žena podstúpila neskutočné množstvo plastických operácií: zväčšenie pier, úpravu nosa, vyhladenie tváre, zväčšenie pŕs a mnohé iné, za ktoré celkovo zaplatila 500 000 dolárov. Okrem toho má permanentný make-up, predĺžené vlasy a denne sa opaľuje v soláriu.

Výsledok vás však viac vydesí ako poteší- na Nannette nenájdete jednu prirodzenú vec, je z nej plastiková Barbie naozaj skrz na skrz. Jej rodina ju však v tomto “diele” veľmi podporuje a jej manžel i deti sú s jej výzorom viac ako spokojní. Tento fakt je naozaj nepochopiteľný, pretože s príchodom plastík odišla všetká krása tejto ženy. Možno by mamička namiesto ďalších plastík mohla investovať do vyšetrenia zraku pre celú rodinu…

Foto: Twitter, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.