Mária Čírová je na hudobnom výslní od roku 2008, kedy vydala svoj prvý album Búrka. Dnes má speváčka na konte množstvo úspechov, ktoré ju hrejú pri duši. Ak by sa však jedného dňa rozhodla kariéru zavesiť na klinec, pokojne by sa mohla živiť ako cukrárka.

Ľudia, ktorí Máriu Čírovú sledujú na Instagrame, veľmi dobre vedia, že veľkou vášňou trojnásobnej mamičky je práca v kuchyni. Okrem varenia miluje známa kráska aj robenie tort pre svojich najbližších, s čím sa neváha zabávať celé hodiny. Najnovšie hudobníčka pripravila nádherné prekvapenie pre niekoľkých narodeninových oslávencov.

maria cirova

,,Moje štvorposchodové dielo!!! Čo hovoríte na tortičku? ;) Výroba mi trvala 12 hodín. Zatiaľ som však len v procenie učenia sa. Možno budem časom rýchlejšia, uvidíme, nezáleží na tom vôbec ;).. Ale baví ma to neskutočne!!! Len kým sa mi podarilo fondant zafarbiť na túto farbu, toľko som ho vaľkala a preskladala, až si dnes ruky necítim..,“ prezradila fanúšikom Majka, ktorá manželovi Marošovi, bratovi Dominikovi, sestre Agnes a krstnej dcére Hanke vyrobila z lásky hotový umelecký skvost!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

maria cirova

Oslávenci s tortou od Márie Čírovej

 

Zdroj/Foto: Instagram/mariaciirova