Pre Brooke Smith je šťastie rodiny a domáca pohoda na prvom mieste. Aj preto sa pre spokojnosť detí a manžela snaží spraviť prvé i posledné. O svoj denný režim sa mladá mamička podelila s užívateľmi Facebooku a hoci jej úmysel bol dobrý, u ľudí sa s pochopením nestretla.

Mladá Austrálčanka podriadila svoj život rodine. Jej ráno tak začína o 4.30, kedy manželovi pripraví raňajky a kávu. Keď milovaný odíde do práce, Brooke si kúsok času uchmatne pre seba, aby si vychutnala kávu ona, trošku sa upravila a zacvičila si. Potom sa celý jej deň točí len okolo domácnosti so štymri malými drobcami.

„Vždy sa uistím, že nejdem do postele, kým nie sú pobalené obedy, ich oblečenie nachystané na ďalší deň (vrátane manželovho), umývačka je naplnená a dom čistý. Niekedy to znamená, že idem spať o deviatej, niekedy to znamená, že idem spať o polnoc,” konkretizovala blondínka, ktorá následne do sveta pustila radu.

„Šťastná mama rovná sa šťastná domácnosť. Urobte to, aj keď sa vám to nepáči, pretože budete šťastná na ďalší deň,” obetavá žena sa priihovorila k ostatným matkám, ktoré však jej nadšenie pre takýto spôsob života vôbec nezdieľajú.

Neznáme dámy zahrnuli Brooke reakciami, smerujúcimi k tomu, že jej teória je staromódna – manželstvo by malo byť podľa nich rovnocenné a aj jej muž by sa mal podieľať na starostlivosti o domáce práce a deti. Niektorí ju neváhali označiť za hlúpu a partnera za neschopného, nakoľko si sám nevie spraviť ani raňajky.

,,Moja mama to robila pre môjho otca. Otec sa narodil v roku 1929 a mama v roku 1931. Lenže v súčasnosti je rok 2020. Môj manžel si perie sám. Moje deti si robia raňajky,“ znie jeden z komentárov, ktoré Brooke nenechali chladnou. ,,Myslím si, že ak niekto tvrdo pracuje na slnku celý deň, potom je to najmenšie, čo môžem urobiť, že sa postarám, aby nemusel variť a upratovať, keď sa vráti domov. Zisťujem, že všetci sme šťastnejší ako rodina, keď preberáme naše tradičné úlohy,“ prezradila pre couriermail.com.au.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: unilad.co.uk| Foto: facebook/Brooke Smith