Móda je veľmi vrtkavá vec. Neustále sa mení a nie vždy so sebou prináša kúsky, ktoré chcete zaradiť do vášho šatníka. Horší prípad nastáva vtedy, keď si ľudia obľúbia ,,výstrelky”, ktoré nie sú zrovna tým najlepším rozhodnutím. Tak je to aj s týmito štyrmi módnymi skvostami. Ak ich máte vo svojom šatníku, okamžite sa ich zbavte!

 

1. Nízko posadené nohavice

Trend, ktorý si obľúbili muži aj ženy. Pôvodne vznikol ako pánsky “štýl”, chlapi chceli ukazovať svoje značkové spodky Calvin Klein. Za účelom zaujať si teda mierne sťahovali nohavice tak, aby bol vidno nápis známej značky. Tento trend sa však vymkol kontrole a na ulici sme stretávali “drsňákov” s riflami pod zadkom. Čo však bolo ešte horšie, nohavice pod zadok začali nosiť aj ženy v snahe pôsobiť nebojácne a nezávislo.

2. Vypchávky na ramenách

Prišli do módy okolo roku 1930 a dávali ilúziu štíhlejšieho pásu. Aj keď vypchávky na ramenách zažili párkrát svoj comeback, my si myslíme, že by mali ostať pochované v minulosti.

3. Legíny vs. nohavice

Málo žien si uvedomuje, že legíny boli pôvodne vytvorené ako kus odevu, ktorý sa mal nosiť pod sukňou či šatami. Postupne však sukne dostali červenú a ženy si začali obliekať legíny miesto nohavíc. Nie, nie a znova NIE! Legíny naozaj nie sú nohavice!

4. Háremky

Nohavice či tepláky so zníženým sedom. Tento kúsok nepasuje vôbec žiadnej a zo žien navyše vysáva ženskosť a krásu. Pokiaľ idete venčiť psa alebo vyniesť smeti, kľudne si doprajte pohodlie. No na kávu s kamarátkou alebo cestu do práce zvoľte radšej (akýkoľvek) iný variant.

Foto: brightside.me, giphy.com, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.