Ak ste si mysleli, že na to, čo sa udialo minulý týždeň na obrazovkách Markízy, budú chcieť štyria farmári rýchlo zabudnúť, opak je pravdou. Henrich, Nikol, Rebeka a Erik si po poslednom dueli v noci opäť vedľa seba políhali a nechali sa unášať vášňou – jedni viac, iní menej.

To, či v osudnú noc, kedy sa Farma 12 otriasala v základoch, medzi dvomi párikmi prebehol se*, nikto z nich nepotrvrdil. Avšak kamerové záznamy jasne hovoria, že sa pod perinkou nehladkali po rukách. Dokonca ani prítomní kolegovia, ktorí sa na to všetko prizerali, sa nestíhali čudovať tomu, aká sa im odohráva pred očami, podľa ich slov, swingers párty.

Po poslednom dueli sa cesty Nikol, Henricha, Erika a Rebeky stretli v jednej posteli, kde sa tentokrát v Dome pravdy rozhodli spoločne zložiť hlávky dokonca i bez toho, aby sa na druhý deň mohli vyhovoriť na alkohol – žiadny totiž v daný večer nedostali. ,,Ja potrebujem mať pri sebe chlapa, aj keby malo pršať… vždy lepšie ako v suchu a sama,” vyjadrila sa modrooká brunetka, ktorá našla útočisko v náručí mladíka z Prešova.

Kým spomínaná dvojica si podľa vlastných vyjadrení iba romanticky hrkútala a pusinkovala sa, tesne vedľa sa odohrával o dosť erotickejší príbeh. Pohyby paplóna, blažené výrazy či vykockované miesta sú zreteľným dôkazom, že Nikol a Henrich prešli na oveľa vyšší level. ,,Rúčkové hry sú fajn, to hej,” po radovánkach s východniarom uviedla na rovinu Bratislavčanka, v reálnom živote sa venujúca točeniu vtipných videí. Nuž keby toto vedela mladučká Sára, horiaca viditeľnými citmi k Heňovi, nadšená by zrejme nebola…

Celý záznam se*uálnych hrátok Nikol a Heňa, ktorý ste v televízii nevideli, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk