V slovenskom či svetovom šoubiznise sa to v súčasnosti len tak hemží tehotnými herečkami, ktoré túžobne očakávajú nové prírastky do svojich rodín. A ešte viac je mamičiek, ktoré nedávno porodili. K herečke Blake Lively či Olivii Wilde sa tak čoskoro pripojí aj herečka Mila Kunis, speváčka PinkCiara či známa slovenská herečka Monika Haasová!

39-ročnú herečku Moniku Haasovú si môžete pamätať najmä ako malú rozkošnú Bambuľku, ktorá si príjemne spolunažívala s dedom Jozefom. Objavila sa aj v seriáli Panelák, kde si zahrala sestru Zuzky Haasovej, pričom sestrami sú aj v skutočnosti. Práve Zuzana nemá šťastie priviesť na svet druhé dieťaťko, pretože v priebehu niekoľkých rokov už dvakrát potratila, naposledy dokonca v 8. mesiaci tehotenstva. Monika však vychováva dve deti, no onedlho k nim pribudne aj tretí súrodenec. Herečka pre portál Pluska.sk priznala, že termín je plánovaný na 1. apríla. Svojim deťom však novinku ešte neprezradila, chystá to ako prekvapenie na Mikuláša. Mamičke gratulujeme a prajeme veľa zdravia! :-)

1

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.