V posledných týždňoch sa na nás z každej strany valí radostná správa o príchode nového človiečika, z čoho sa, samozrejme, veľmi tešíme. Obdobie tehotenstva aktuálne prežíva aj známa exfarmárka, ktorá sa s krásnou novinkou pochválila len pred malou chvíľou. Čarovné zábery ale obohatila o drsné slová.

Gabriela Bullová patrí rozhodne k tej skupine exfarmárov, ktorí sa len tak ľahko z pamäti národa nevytratia. Práve táto televízna hviezdička, mimochodom, aj členka zostavy šelmičiek jojkárskej zoznamky Take Me Out, sa pochválila, že sa čoskoro stane trojnásobnou mamou.

Počas vianočných sviatkov sa Gabika zasnúbila s priateľom Ladislavom, s ktorým zverejnila aj záber pri stromčeku. Už vtedy si niektorí pozornejší mohli všimnúť, že sa kontroverzná blondínka drží za bruško. K domnienkam o príchode bábätka sa však doteraz Bullová nevyjadrovala, zrejme čakala, kým jej telo naberie tie správne tehotenské krivky.

,,Baby loading….,” účastníčka Farmy 2 šokovala na Instagrame, kde okrem publikovania prvého ultrazvuku zároveň všetkých vopred upozornila, že sa obsah jej príspevkov radikálne mení. ,,Bude môj IG čisto ženský a mamičkovský a postupne každého magora alebo pi*u budem blokovať a je mi jedno, že moji followers klesnú, nežijem z nich,” uviedla Gabika, doposiaľ známa tým, že inklinuje k poriadne pikantnostiam, ktoré nemala problém zverejňovať na sociálnych sieťach. Tretie dieťatko tak očividne škandlóznu 37-ročnú se*bombu mení na starostlivú a zodpovednú maminu. K úžasnej novinke gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/gabrielabullova