Každý z nás má svoje sny. Niektoré sú normálne, iné trošku uletenejšie. No a ako samé uvidíte, niektorí dospelí chlapi snívajú o tom, že raz budú vyzerať ako speváčka Britney Spears!

Britney Spears je spevácka ikona, ktorá sa na prelome milénia stala idolom mnohých, vtedy násťročných chlapcov. Je pochopiteľné, že veľa chlapov si takúto svoju detskú “lásku” zapamätá do konca života. 31-ročný muž menom Bryan Ray však poňal svoju náklonnosť k speváckemu idolu po svojom. Jeho snom nebolo stretnúť sa s Britney alebo snívať o nej erotické fantázie. On sa rozhodol, že sa chce na ňu čo najviac podobať.

Bryan má dnes 31, ale so svojou premenou na Britney začal už dávnejšie. Podľa dostupných informácií minul tento netradičný človiečik viac než 65 tisíc britských libier (cca 76 tisíc eur) na to, aby sa čo najviac podobal svojmu idolu Britney Spears. Podstúpil 90 plastických operácií a momentálne je so sebou maximálne spokojný. Vďaka svojmu novému looku je natoľko sebavedomý, že má v pláne zamieriť do sveta modelingu. Nuž, prajeme mu veľa šťastia…

Takto vyzeral Bryan Ray kedysi

Bryan Ray dnes

Foto: Instagram, Wallpapercave.com | Zdroj: Theladbible.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)