Do svojho 30. roku života Eleanor Rowe netušila, že ju boh obdaroval až dvomi vagínami. O abnormálnej telesnej chybe sa žena dozvedela v momente, keď sa vybrala na kliniku, aby si nechala zmraziť vajíčka. Z daného zistenia ostali šokovaní aj lekári, avšak ešte väčšie udivenie prišlo o niečo neskôr.

Eleanor Rowe sa o svojich dvoch vagínach dozvedela čírou náhodou, keď si ju sonografka splietla s inou pacientkou a spravila jej 3D snímku maternice. Z toho, čo na nej lekári videli, ostali šokovaní – Angličanka mala nielenže dve vagíny, ale aj dve maternice a dva krčky maternice.

Bez slov, samozrejme, ostala aj samotná Eleanor, ktorá nechápala tomu, ako o danom probléme dovtedy nemohla vedieť. V dôsledku nového zistenia jej tak lekári oznámili, že sa s najväčšou pravdepodobnosťou napokon mamičkou prirodzenou cestou nikdy nestane, a to aj napriek tomu, že jej operačne odstránili steny medzi vagínami. Zúfala žena sa však negatívnymi prognózami odradiť nenechala a potom, ako sa vydala za priateľa Chrisa, sa spoločne rozhodli, že sa o dieťatko predsa len pokúsia.

Hoci sa spočiatku zdalo, že sa im želanie vyplnilo, Eleanor potratila. Krátko nato sa ale v jej tele opäť zrodil nový život, tentokrát so šťastným koncom – 36-ročná blondínka priviedla cisárskym rezom na svet zdravú dcérku Imogen Rose, ktorej dali lekári prívlastok “zázračné dieťa”. Šťastná mamička chce tak svojím príbehom dodať odvahu všetkým ženám, ktorým sa nedarí otehotnieť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Facebook/Eleanor Rowe