To, že sa leto skončilo, ešte neznamená, že vaše telíčko nemôže vyzerať príťažlivo i pod svetrom. Aj keď ruku na srdce, chce sa vám (a, samozrejme, aj nám) pred alebo po všetkých tých povinnostiach, ktoré máme počas dňa, chodiť do posilky? Predpokladáme, že 90 % z vás odpovedalo nie. Vďakabohu existuje internet!

Na to, aby ste schudli alebo si len udržiavali postavu vo forme, nemusíte chodiť do fitka. YouTube je omnoho praktickejší, časovo nenáročný a dokonca vám ponúka precvičovateľa zadarmo. Už stačí mať len chuť a pevnú vôľu. Mimochodom, činky si kupovať nemusíte, stačia vám pollitrové fľašky naplnené vodou.

My sme pre vás vybrali overené videá sérií zameraných na jednotlivé partie tela – ruky, bruško a nohy so zadočkom, vďaka ktorým si naozaj spevníte a vytvarujete postavu. Stačí, ak svojmu telu venujete polhodinku denne a po pár týždňoch určite spozorujete zmeny. Samozrejme, série môžete aj niekoľkokrát po sebe zopakovať. Tak hor sa do cvičenia! :)

Cviky na ruky

Cviky na bruško

Cviky na nohy a zadok

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.