Možno budete mať pocit, že si v tomto článku tak trochu protirečíme. Áno, len nedávno sme vám priniesli dôkaz o tom, že ženy s veľkým zadkom sú múdrejšie a zdravšie – ALE, ale rozhodne sme tým nemysleli nejaké veľké, tučné, rozkysnuté kufre, takže pokojne čítajte ďalej…

Zadok je určite problémová partia nejednej ženy a tak sme sa dnes rozhodli, že vám s ňou trochu pomôžeme. Najúčinejší spôsob, akým si vtvarovať pevný a pritom šťavnatý zadok sú drepy! Jednoduchý, rokmi overený cvik, ktorý si získal popularitu na celom svete.

Drepy sa behom pomerne krátkeho obdobia postarajú o to, aby sa váš zadok príjemne zaguľatil a navyše posilníte dokonca aj brucho! Najdôležitejšie je naučiť sa správne vykonávať základný drep. Ak ho zvládnete, môžete pre spestrenie cvičenia vyskúšať rôzne variácie drepov a ak budete veľmi smelé, pokojne pridajte záťaž.

30 dňová výzva:

Počas výzvy sa bude z vášho tela vylučovať testosterón a rastový hormón. V preklade to znamená, že vďaka týmto hormónom si vybudujete svaly. Nemusíte mať strach, nevyrastú z vás žiadne svalnaté obryne! Jediné, čo sa stane je, že urýchlite svoj bazálny metabolizmus a tým viac budú vaše svalové bunky spaľovať energiu (predovšetkým tuk). Jeden kilogram svalstva pomáha spáliť viac ako 100 kalórií za deň, a to dokonca aj v čase, keď necvičíte a vaše telo si vychutnáva oddych.

2

Ako rozpustiť brušný tuk?

 

 

Za predpokladu, že ste zdravá, mali by ste bez problémov zvládnuť aspoň päťdesiat drepov denne. Samozrejme, ak sa vám máli, pokojne pridajte, ale priveľmi to nepreháňajte. Dôležité je, aby ste sa každý deň prinútili urobiť aspoň tých päťdesiat. Pre inšpiráciu sme si pre vás pripravili nielen inštruktážne video, ale aj video od dievky, ktorá sa do našej výzvy už zapojila!

Video s cvikmi si môžete pozrieť  >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Youtube, blog.imprettyfit.com