Jakubko sa preslávil už ako dvojročný, kedy sa jeho mamina rozhodla podeliť so svetom o výnimočný talent vlastného syna. Šikovný fešáčik nemá problém dlhé minúty recitovať najznámejšie slovenské básne, ktoré predstavujú ťažký oriešok aj pre starších ľudí. Najnovšie však malý hrdina predviedol niečo, z čoho padla sánka i známym osobnostiam.

Multitalentovaný chlapec sa nedávno objavil v zábavno-vedomostnej šou s názvom Rozum v hrsti. Jakubko sa svetiel reflektorov rozhodne nezľakol a pred celým národom ukázal, že jeho nadanie recitovaním náročných básnických diel ani zďaleka nekončí.

rozum v hrsti

3-ročné dieťa tak pred očami slávnych celebrít predviedlo znalosti, aké neovládajú ani mnohí dospeláci – znie to priam neuveriteľne, no tento malý rozkošný chlapec dokáže rozpoznať vlajky rôznych krajín sveta, pričom ich vie bez váhania priradiť k prislúchajúcemu štátu.

Kubkove umenie si priamo v štúdiu overilo aj moderátorské duo Junior a Marcel, pričom oni ani ďalší prominentní hostia, ako napríklad Barbora Švidraňová či Kristína Tormová, neskrývali obrovské nadšenie. ,,Veď toto ani ja neviem,” žasla červenovlasá speváčka. Ukážku neskutočných schopností 3-ročnej slovenskej hviezdy si môžete pozrieť v priloženom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Facebook/Televízia JOJ | Foto: Facebook/Televízia JOJ, YouTube