O prípadoch, kedy dieťa nešťastnou zhodou okolností náhle vypadlo z vysokej budovy, sa, bohužiaľ, dozvedáme pomerne často. K bizarnému incidentu došlo pred pár dňami aj v Číne, kde z okna doslova vyletel iba trojročný chlapček – táto udalosť ale mala nečakaný koniec.

Zahraničný kanál BBC informoval o prípade batoľaťa, ktoré susedia uzreli, ako visí z balkóna na šiestom poschodí výškovej bytovky. Z doposiaľ nezverejnených príčin sa malé dieťa zúfalo usilovalo udržať sa na konštrukcii len pomocou rúk, čo ale mohlo skončiť obrovskou katastrofou.

Čínsky chlapček mal napokon šťastie v nešťastí, keďže sa dokázal držať dostatočne dlho na to, aby obetaví susedia stihli priniesť veľkú plachtu. Po tom, ako sa iba trojročné dieťa pustilo, vypadlo z výšky niekoľkých metrov – vydesenému batoľaťu sa ale podarilo trafiť presne do pripravenej látky.

Tento pád z okna vďaka rýchlej reakcii obyvateľov paneláka, našťastie, tragicky neskončil. Svet tak v týchto dňoch spoznáva statočného ázijského bojovníka, ktorý s pomocou vlastnej sily a ochotných susedov prežil pád zo šiesteho poschodia a dokonca neutrpel žiadne zranenia. Celý priebeh sa podarilo zachytiť na krátku video nahrávku, ktorú si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Chlapec vypadol zo šiesteho poschodia a prežil

Zdroj: Bbc.com | Foto: YouTube, Pixabay.com