Dvojičky mamy Stauffer sú rodené herečky a bolo by hriechom sa o ich komediálny talent nepodeliť! Idea ukázať svoje podarené dievčence svetu sa ukázala ako skvelý nápad a dnes sa Mila a Emma Stauffer tešia celosvetovej popularite. Stali sa aj živiteľkami rodiny, čo u mnohých ľudí vyvoláva kontroverzné myšlienky…

 

20-ročné babenky v tele malých dievčat

To, čím si dievčatá získali srdcia toľkých fanúšikov, sú ich roztomilé fotografie a krátke videá uverejňované na sociálnych sieťach. Mila v nich stvárňuje dievčatko s mentalitou mladej dospelej ženy (Emma je takisto prítomná, no pre svoju ostýchavosť sa pred kamerami zjavuje menej). Škôlkárka vo videách rozoberá dospelácke témy a zamýšľa sa nad nimi. Spektrum jej monológov pozostáva z úvah nad fitness závislákmi, nepodarenými rande alebo nad koreňmi Veľkej noci. So svojou sestrou paroduje typické dievčenské debaty, pri ktorých si odchlipuje z imaginárnej kávy. Malé herečky stvárňujú svoje roly viac než svedomito a v ich prejave nechýbajú ani gestá či prízvuk povrchných mestských paničiek.

Stauffer dvojčatá

Zárobková činnosť

Fotky a videá dvojčiat Staufferových sa po svete rozniesli rýchlosťou blesku. Peniaze, ktoré pri tom ich mama zarobí, bohato stačia na to, aby si nepotrebovala nájsť iné zamestanie. Výraz “mama na plný úväzok” tak nabral nový význam. Mila a Emma sa tešia sledovanosti takmer 4 miliónov používateľov na Instagrame, čo znamená približne 4-tisíc dolárov za jeden post!

mila a emma stauffer ako herečky

Zneužívanie detí?

Je evidentné, že dievčatá často ani nerozumejú, o čom vo videách vlastne rozprávajú. Scenáre im píše ich mama Katie s manželom. Aj keď Mila s Emmou vyčaria úsmev na tvári mnohým ľuďom, nájdu sa i takí, podľa ktorých je celá ich tvorba odporná. Nehovoria len o tom, že mama zneužíva svoje dcéry kvôli peniazom; mnohých znechucuje najmä fakt, že malé dievčatká sú vtiahnuté do sveta povrchných a afektových báb už v rannom veku. Táto “predčasná dospelosť” je podľa nich pokrivenie detskej čistoty a nevinnosti. Treba však spomenúť, že deti odjakživa napodobňovali dospelých (kŕmenie bábik, šoférovanie áut, hra na obchod…).

mila stauffer v plavkách mila a emma stauffer

mila a emma stauffer mila a emma stauffer fitness

Chytili vás Mila a Emma za srdce alebo sa prikláňate k strane odporcov?

Zdroj: Buzzfeed, Instagram, Youtube, Facebook | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.