Február, lásky čas. Prichádza k nám magický dátum plný romantiky a lásky, deň, kedy je vzduch na planéte presiaknutý vôňou cukrovej vaty a bozkami. S touto radosťou však prichádza i otázka, ako potešiť svoju najdrahšiu polovičku. 

Termo-ponožky ste mu už kúpili na Vianoce, obľúbený alkohol k narodeninám, ako mu teda ešte dokázať svoju lásku v najzaľúbenejší deň v roku? Máme pre vás zopár tipov, ktorými sa môžete inšpirovať.

1). Romantika nič nepokazí

Nielen ženy milujú romantiku, ale aj našich partnerov z času na čas určite poteší trochu nežnosti a noblesy.

Pripravte mu jeho obľúbené jedlo, pozostávajúce z troch chodov, so sladkým dezertom, vyzdobte stôl sviečkami a oblečte sa do najkrajších šiat. Po neodolateľnej večeri môže nasledovať zákusok v podobe masáže na posteli s ružovými lupeňmi (pri tejto príležitosti je ideálne kúpiť aromatický masážny gél), pohárik chutného vínka a ostatné nechajte na neho. Sme si isté, že sa vám odmení tak, že na túto noc rozhodne nezabudnete.

2) Pikantný darček

Ak ste o čosi odvážnejšia a máte chuť na niečo nové a prekvapivé, vášho milovaného nepochybne poteší balíček, zaviazaný zamatovou stuhou, kde nájde kolekciu vašich odvážnych fotiek. Nezáleží na tom či budete úplne nahá, v hriešne erotickom prádle, alebo len jednoducho zahalená na intímnych partiách. Dôležitý je efekt a vaša odvaha. Fotografie i prostredie si dnes dokážete upraviť aj sama, na druhej strane, čím naturálnejšie budete na snímkach pôsobiť, tým bude darček vášnivejší.

3) Zlatá rybka

Zahrajte sa na rozprávkovú zlatú rybku a venujte vášmu vyvolenému kartičku s troma nevyplnenými políčkami na tri želania. Dnes je deň, kedy mu splníte jeho najtajnejšie túžby a priania, ktoré sa vám inokedy neodvážil navrhnúť, nech už sa týkajú čohokoľvek. Ak sa bojíte riskovania, napíšte mu vy tri neobvyklé veci, z ktorých si môže vybrať.

Či už sa inšpirujete našimi nápadmi, máte vlastný tajný plán alebo sa budete riadiť heslom: ,,Z maličkostí sa tvoria veľké veci,“ veríme, že tak ako pre neho, tak bude aj pre vás tento Valentín nezabudnuteľný.