Dvadsaťdeväťročná žena z Kanady trpí hormonálnou poruchou a nikdy si nedokázala predstaviť, že by podľahla intímnostiam s príslušníkom opačného pohlavia. Avšak napriek tomu, že nemala nikdy nič so žiadnym chlapom, otehotnela!

Lauren berie už od mladučkého veku lieky kvôli hypopituitarizmu, čo znamená, že sa v jej  tele netvorí dostatočné množstvo hormónov. 29-ročná žena, ktorá je stále pannou, nikdy netúžila po partnerovi ani po známosti na jednu noc. Neskôr si však začala uvedomovať, že jej tikajú biologické hodiny a je najvyšší čas na dieťa. Rozhodla sa preto pre umelé oplodnenie. Lekári ju síce pripravovali na rôzne riziká, nástrahy i na to, že sa jej kvôli hormonálnej poruche možno otehotnieť vôbec nepodarí. Oplodnenie však bolo úspešné a v júni porodí svoje prvé bábätko.

Mladá žena momentálne dokonca tvrdí, že odkedy je tehotná, má myšlienky, ktoré by jej predtým ani len nenapadli. Vraj na mužov zmenila názor a niekedy myslí na to, že by bolo fajn s niekým si vyraziť, či dokonca si užiť styk na jednu noc. Uvedomuje si ale, že na vine sú hormóny a teraz to nie je ona.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: pixabay