Plánovali ste spoločnú budúcnosť, stavali vzdušné zámky, vychutnávali si každú voľnú chvíľu so svojím partnerom, no zrazu prišiel rozchod. Ako blesk z jasného neba udrela do vášho vzťahu záležitosť, ktorá je nepríjemná pre každú z nás. Ako sa s tým vysporiadať bez ujmy na zdraví?

My ženy prežívame omnoho intenzívnejšie a citlivejšie všetko, čo sa okolo nás deje a nie je tomu inak ani pri rozchode. Veľa preplakaných mesiacov, apatia, nechuť. A čo sa stane, keď konečne pretrpíme to najhoršie? Obyčajne príde jedno zlé rozhodnutie, ktoré nás opäť vrhne do víru nepríjemnej etapy života a celý kolobeh sa opakuje od začiatku. Ak ste sa náhodou prednedávnom rozišli a nechcete všetko pokaziť jedným zlým krokom, tento videoklip vám môže poslúžiť ako vzorový príklad toho ako ďalej. V závere okrem iného zistíte, ktorá známa hollywoodska celebrita zlomila srdce tejto mladej babe, pre ktorú znamenal krok späť návrat do trpkej minulosti!

Ako sa správa žena prvých 28 dní po rozchode?

Krok 1

Cítite sa smutne, vašou najpoužívanejšou pomôckou sú vreckovky a možno aj pár kvapiek alkoholu.

Krok 2

Keď sa ráno prebudíte, šmátrate po druhej strane postele či tam náhodou neleží. Prepukne vo vás smútok, beznádej a vy vyšilujete ako malá.

Krok 3

Vzbĺkne vo vás hnev a vy sa pýtate samej seba, prečo to spravil, prečo sa to stalo práve vám. Cítite nespravodlivosť a myslíte na to, ako čumákuje do iných očí. Máte chuť zničiť všetko, čo vám dal alebo vám ho pripomína.

Krok 4

Po čase sa vo vás nahromadí toľko napätia, hnevu a zlosti, že namiesto rozbíjania domáceho riadu a vlastného nábytku, ktorý je dnes priveľmi drahý, si radšej vybijete zlosť vo fitku.

Krok 5

Začnete mať dni, kedy vám zlepší náladu aj dobrá hudba či konečne umytá hriva.

Krok 6

Tento krok je nesmierne dôležitý. Záleží len od vás, či to dotiahnete do úspešného konca alebo to úplne pose*iete. Ten parchant si konečne uvedomil, čo stratil a chce zistiť, ako sa máte a či ste na pokraji psychických síl. Vaša kopoňa vám hovorí, aby ste to nedvíhali a zachovali si dôstojnosť a hrdosť, ale ten sval, ktorý vám bubnuje pod prsom, vám tára nezmysly, ktoré vás niekedy môžu priviesť k úplne chaotickému rozhodnutiu.

Krok 7 alebo krok 1

Tento krok je na vás. Buď sa posuniete ďalej a prinesie vám to do života radosť, šťastie a vyrovnanosť, alebo sa vrátite k bodu číslo 1.

Tak čo, milé dámy, ako sa rozhodnete? :)

Foto/ Video: YouTube