Minulý týždeň odštartovala na obrazovkách televízie Markíza tretia séria šou Extrémne premeny. Ďalším hrdinom, ktorý sa podujal na ťažkú púť, bol len 25-ročný Milan – jeho vášeň k hudbe začala trpieť práve kvôli nadváhe. Svoje srdce hudobníka tak vložil do strastiplnej cesty za vytúženou postavou, načo sa mu dostalo dojímavej odmeny. 

Pod vedením Maroša Molnára sa učiteľ klavíra z Tornale pustil v Extrémnych premenách do dlhej a náročnej cesty nielen za dokonalým telom, ale aj zdravím, keďže mladého Milana trápila nadváha už od malička. Dokonca ako piatak na základnej škole musel začať brať lieky na vysoký tlak. A keďže obezitu mal v rodine, nakoľko jeho mamina taktiež bojovala s kilami navyše, všetko bolo o niečo ťažšie.

,,Predstavte si, že sa zamilujete – tak on vníma hudbu od malička,” povedala hneď v úvode relácie Milanova mamička, ktorá mu dávala toľko lásky, koľko len mohla, keďže jeho vzťah s otcom bol veľmi komplikovaný.

Chudnutie mladíka s maďarskými koreňmi nebolo jednoduché. A hoci nikdy predtým aktívne nešportoval, svoj zápal pre hudbu vložil natoľko do cvičenia, že sa ručička váhy presunula za rok zo 175 kíl na krásnych 99!

Ešte predtým sa však dvojica pánov dohodla, že Milan príde do cieľa až vtedy, keď vo finálový večer ukáže hru na klavír, počas ktorej prekríži na klávesoch ruky. Za odvedenie tohto bravúrneho kúska si tak schudnutý fešák mohol užiť krásne prekvapenie v podobe vystúpenia so známou hviezdou!

Obrovským šokom pre 25-ročného učiteľa hudby bol príchod slovenského operného speváka a zároveň obľúbeného herca Filipa Tůmu, ktorý si s ním zaspieval úryvok z Toreádora. Po dojímavom vystúpení sa hudobníci pozdravili dotykom lakťov, pričom dojatie priznal aj samotný televízny aktér. O to viac, keď mu Milan prezradil, že je preňho dlhoročnou inšpiráciou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extremnepremeny.markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial/filip_tumaa