Je priam neuveriteľné, čo sú ľudia ochotní dať si na seba vytetovať. Aj keď ide o dobrovoľné pokreslenie kože, niekedy sa stane, že sa tetovanie jednoducho nepodarí. Preto si radšej vyberte kvalitného a skúseného tatéra, aby ste nedopadli ako títo ľudia. Tí však okrem nekvalitného spracovania disponujú aj skutočne zvláštnymi motívmi.

Tetovanie je na celý život, a preto by ste si mali dvakrát rozmyslieť, aký motív si zvolíte. Niektorí ľudia nad tým však evidentne príliš nepremýšľajú a nechajú si zvečniť zvláštne motívy, vety s chybami či tváre svojich milovaných. No a ak sa spojí blbý motív so zlým tatérom, katastrofa je na svete. Veď posúďte samé.

tetovania preze

tetovania

tetovania 1

tetovanania 2

tetovania 3 tetovania 4 tetovania 5 tetovania 6 tetovania 7 tetovania 8 tetovania 9 tetovania 10 tetovania 11 tetovania 12 tetovania 13 tetovania 14 tetovania 15 tetovania 16 tetovania 17 tetovania 18 tetovania 19

2

tetovania 21 tetovania 22 tetovania 24 tetovania 25 Foto: Pinterest, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)