Baby, Ginger, Sporty, Posh a Scary Spice alebo Emma Bunton, Geri Halliwell, Melanie Chisholm (Mel C.), Victoria Adams (Beckham) Melanie Brown (Mel B.). Korenisté dievčatá, ktoré svojou popularitou a silou lámali rekordy hudobných rebríčkov a objavovali sa na stránkach všetkých časopisov. Spice Girls dnes oslavujú 21 rokov od vydania prvého singlu Wannabe!

Akoby to bolo včera, keď sa na televíznych obrazovkách objavila pätica bežiacich dievčat londýnskou ulicou, ktoré všetkých odzbrojili jedinou vetou: ,,If you wanna be my lover..“ Je to priam neuveriteľné, ale od tohto momentu ubehlo už celých 20 rokov!

Z dievčat, ktoré si kedysi podmanili celý svet, dovolili si plesknúť po zadku princa Charlesa či objímať kráľovnú Alžbetu, sa stali zrelé ženy a dnes sa každá venuje svojej kariére. Zaspomínajte si s nami na ich najväčšie hity, ktoré sú tak nezabudnuteľné ako energia ich dievčenskej sily. :)

A pamätáte si ešte SPICE WORLD?

Foto: Instagram, Fanart.tv | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)