Kedysi bola bise*ualita s homose*ualitou v spoločnosti považovaná za niečo neakceptovateľné, no dnešná doba je úplne iná. Napriek tomu sú medzi nami ešte stále ľudia, ktorí aj dodnes odsudzujú všetkých ,,inak orientovaných” a vidia v nich hriešnikov. Tieto známe a úspešné herečky, speváčky, umelkyne či televízne hviezdičky verejne vyhlásili, že randili s mužmi, ale aj so ženami. Ktoré sú to?

 

Christina Aguilera

Po boku mamičky dvoch detí stáli oficiálne vždy len muži. Christina však priznala, že ženy ju priťahujú tak ako chlapi a nebojí sa experimentovať.

Bxtina

Drew Barrymore

Drew sa otvorene priznala, že po se*uálnej stránke miluje ženy aj mužov a pred pár rokmi otvorene porozprávala o svojej skutočnej orientácii.

Bdrew

Angelina Jolie

Filmová Lara Croft mala nielen vážne vzťahy s mužmi, ale aj so ženami. Niektoré celebrity sa boja otvorene rozprávať o svojej orientácii, no Angelina je pravý opak.

Bjolie

Cara Delevingne

Jedna z najznámejších a najúspešnejších modeliek sveta je v súčasnosti bezhlavo zamilovaná do americkej hudobníčky St. Vincent. Kedysi vraj randila aj so spevákom Harrym Stylesom z najznámejšej chlapčenskej skupiny One Direction.

Bcara

Michelle Rodriguez

Michelle v minulosti tvorila pár s Vinom Dieselom, s ktorým si spoločne zahrala vo filmoch ,,Rýchlo a zbesilo”. Po jej boku sa však objavil aj Zac Efron či Cara Delevingne.

Brodriguez

Amber Heard

Predtým, ako stretla svojho už takmer bývalého manžela Johnnyho Deppa, Amber randila s fotografkou Tasyou van Ree, s ktorou sú doteraz blízke priateľky.

Bheard

Lindsay Lohan

Lindsay chodila aj s mužmi, aj so ženami, napr. s DJ-kou Samanthou Ronson. Jej posledným partnerom bol mladý ruský milionár Egor Tarabasov, ktorý ju požiadal o ruku. V súčasnosti už pár netvoria, Lindsay sa s ním rozišla po tom, čo ju fyzicky napadol.

Blohan

Megan Fox

Se*symbol Hollywoodu, ktorý sa vo svojich mladých rokoch zamiloval do ženy. Megan sa otvorene priznala k bisexualite.

Bfox

Fergie

Manželka Josha Duhamela a speváčka úspešnej skupiny Black Eyed Peas tiež vyšla s pravdou von a priznala sa k svojej orientácii.

Bfergie

Amy Winehouse

Už je to celých päť rokov, čo svet opustil veľký a jedinečný spevácky talent Amy Winehouse. Speváčka za svoj život prežila rôzne búrlivé obdobia, o ktoré sa podľa viacerých zdrojov pričinil najmä jej manžel Blake Fielder-Civil. Predtým, ako ho spoznala, mala vzťahy aj so ženami.

Anna Paquin

Kanadská herečka, ktorá sa nebojí a nehanbí otvorene porozprávať o svojej orientácii, podobne ako Angelina Jolie.

Bpaquin

Kesha

Extravagantná americká speváčka uviedla, že okrem mužov ju priťahuje aj nežnejšie pohlavie. Kesha nerieši, či ide o muža alebo ženu, pre ňu je dôležitejšie vnútorné vyžarovanie danej osoby.

Bkesha

Azealia Banks

Mladá speváčka a blízka priateľka Lany Del Rey tiež vyšla s pravdou von a priznala sa, že je bisexuálka.

Bazealia

Vanessa Carlton

Vanessu si predovšetkým určite spájate s nezabudnuteľnou skladbou ,,A Thousand Miles”, ktorá jej zaručila celosvetový úspech v hudobnej brandži. Pred pár rokmi otvorene porozprávala o tom, že je pyšná na to, že je bisexuálka. V súčasnosti s manželom vychovávajú dcérku.

Bcarlton

Sia

Austrálska speváčka s nezameniteľným hlasom, ktorá patrí medzi svetové spevácke jednotky. Sia sa vyjadrila, že kedysi randila s obidvomi pohlaviami. V súčasnosti je už dva roky vydatá za filmára Erika Langa.

Bsia

Snooki

Televízna hviezdička, ktorá sa dostala do povedomia ľudí vďaka reality šou ,,Jersey Shore”. Snooki už v šou previedla, že je poriadna divoška a neriadená strela. Sama uviedla, že sa jej páčia obe pohlavia a rada experimentuje. V súčasnosti s manželom vychovávajú už dve deti.

Bsnooki

Lady Gaga

Jedna z najznámejších speváčok sveta, Lady Gaga, sa priznala, že prechováva vysoké sympatie k mužom i ženám. Niektorí si mysleli, že toto vyhlásenie je len marketingovým ťahom, no samotná spevácka diva to poprela. Jej pieseň ,,Born This Way” sa zaoberá tématikou se*uálnej orientácie.

Bgaga

Bai Ling

Nikdy nestarnúca čínsko-americká herečka sa tiež otvorene hlási k BI orientácii.

Bbai

Janis Joplin

Talentovaná a úspešná americká speváčka Janis Joplin mala vážne vzťahy nielen s mužmi, ale aj so ženami.

Bjoplin

Marlene Dietrich

Nemecko-americká herečka a speváčka patrila k najúspešnejším ženám svojej doby. So svojim manželom Rudolfom Sieberom mali otvorený vzťah a Marlene mala aféry nielen s mužmi, ale aj so ženami, napr. s francúzskou šansoniérkou Édith Piaf.

Bmarlene

Frida

Známa surrealistická výtvarníčka, ktorá tiež vo svojom živote okúsila mužov i ženy. Jej milenecké vzťahy boli zobrazené aj vo filme Frida.

Bfrida

Foto: Instagram, YouTube, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.