Televízia Markíza priniesla minulý rok na obrazovky šou Najväčší víťaz, v ktorej sa niekoľkí súťažiaci snažili zbaviť svojich prebytočných kilogramov a tých nebolo vôbec málo. Najťažším zo zúčastnených bol Mark Dobrovič s váhou 195,7 kilogramov. Keď uvidíte, ako vyzerá mladý bankár po roku, odpadnete!

13. januára bol presne rok, čo Mark Dobrovič prijal životnú výzvu a začal na sebe makať v šou Najväčší víťaz. Keďže ručička na váhe 35-ročného muža dosahovala v tom čase neuveriteľných 195,7 kilogramov, jeho boj bol asi najťažší zo všetkých, ktorí sa do projektu prihlásil.

Mark Dobrovic

Napriek tomu, že sa Batislavčan nedostal ani len do finále, nezabránilo mu to v tom, aby na sebe makal aj po vypadnutí, pričom pri príležitosti prvého výročia, ako sa rozhodol spraviť zo seba nového človeka, si na uplynulý rok zaspomínal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,Dnes je to presne jeden rok, čo začala moja premena. Bol to náročný rok, ako fyzicky tak aj psychicky. Veľa som sa naučil za toto obdobie a zdravý životný štýl sa stal mojou súčasťou každého dňa. Rada pre všetkých: Nevzdávajte sa, choďte si za tým, čo chcete, aj keď je to náročné a veľakrát hlava povie, že končím, tak treba len vydržať, výsledok sa dostavi na 100%,” napísal na svoj Instagram otec dvoch detí, ktorý je dôkazom, že silou vôle sa v živote môžu diať naozaj zázraky, akým je aj Markova premena.

Zdroj/Foto: Instagram/markdobrovic, Markiza.sk