Presne pred polrokom o takomto čase sa známa čokoládka Jasmina Taty stala po prvýkrát mamou, a to rovno dvojnásobnou, nakoľko priviedla na svet dvojičky. Až teraz sa ale svoje maličké zlatíčka rozhodla ukázať v celej kráse – sú naozaj na zjedenie!

Jasmina Taty sa preslávila najmä ako finalistka súťaže krásy, kde svojím exotickým zjavom zaujala v roku 2018 porotu natoľko, že sa napokon tešila z titulu 2. Vicemiss. Pre kučeravú čokoládku ale dráha v mediálnom biznise pri kariére modelky rozhodne neskončila. Jasmina je totiž aj skvelou tanečnicou – jej umenie sme mohli sledovať v markizáckych programoch, ako Chart Show či Tvoja tvár znie povedome.

Posledné mesiace sa však usmievavá slečna na obrazovkách veľmi neobjavovala, nakoľko čas venovala predovšetkým starostlivosti o svoje dvojičky, ktoré sa narodili v polovici augusta minulého roka. Až teraz má ale verejnosť možnosť vidieť tváričku chlapčeka Ryana a dievčatka Khloé.

,,Chvíľku mi trvalo, kým som Ryana a Khloé presvedčila, že rodinné fotografie sú tie najkrajšie. Prajeme vám krásneho Valentína,” počas Dňa všetkých zamilovaných napísala na Instagram 20-ročná mamička, ktora sa konečne rozhodla ukázať, aké rozkošné poklady doma skrýva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/yasmine_taty