Včera ste si mohli pozrieť 10 scén z filmov plných bozkov, erotiky a lásky. Dnes vám prinášame druhú časť, a teda prvú desiatku top horúcich scén svetovej kinematografie. Na svoje si príde naozaj každý a nás zaujíma, ktorá z týchto scén najviac rozpálila vás? :)

 

10. Twilight

Možno je trochu gýčovité roztrieskať pri súloži polovicu izby, ale čo čakať od nadpozemsky silných upírov? Koniec koncov, vďaka Twilightu vznikla trilógia 50 odtieňov.

9. 9 a pol týždňa

Zaviazané oči, on a ľad. Čo môže byť vzrušujúcejšie? Pomaly jej ľadovou kockou prechádza po tele a Kim si to očividne užíva.

8. Zastav a neprežiješ

Jason Statham potrebuje neustále adrenalín, inak umrie. A čo vám dodá viac adrenalínu ako vášeň na ulici, kde máte desiatky divákov?

7. Malé deti

Rozdať si to v práčovni, skúšali ste? Nie? Kate Winslet s Patrikom Wilsonom vás presvedčia o tom, aby ste na to vhupli rýchlosťou blesku.

6. Zápisník jednej lásky

Jedna z najemotívnejších scén. Na člne ich zastihne búrka, namieria si to do opusteného domu a vášnivo sa bozkávajú. Celí premočení zo seba strhávajú šaty a končia v posteli. Čo dodať? Dokonalé.

5. Riskantné podnikanie

Intímnosti v idúcom vlaku, keď mladý Tom Cruise stiahne spod sukne nohavičky Rebece de Mornay. Ona si ho pekne osedlá a užívajú si se*uálne napätie, ktoré medzi nimi naplno funguje.

4. Pokánie

Keira and James v objatí, náruživo sa bozkávajúci. Rozdávajú si to spolu v knižnici, no má to jednu chybičku krásy. Oblečenie. Bolo by viac hot, keby boli bez neho.

3. História násilia

Hlavná hrdinka zažije na začiatku strach, pretože ju na schodoch zdrapí silný muž, ktorý jej však potom daruje kvalitný orgazmus. Ak sa vám táto predstava páči, vy môžete aspoň fantazírovať, že by vás takto „prepadol“ nejaký se*y chlapík.

2. Pán a pani Smithovci

Potom, čo na seba mieria zbraňami, sa na seba vrhnú a rozbijú aj to, čo po ich súboji ostalo celé. Úprimne, kto by niečo také nechcel zažiť?

1. Neverná

Olivier Martinez a Diane Lane sú ako králiky. Rozdávajú si to kedykoľvek a kdekoľvek. Tu viac slov netreba.

Hriešny bonus: Čierna labuť

Aká môže byť scéna, kde sa dve krásne herečky ako Mila Kunis a Natalie Portman vášnivo bozkávajú? Napovieme vám: Hriešne! :)

Foto/Video: Youtube, optionated.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.